بیمه اندوخته دار امید کارآفرین چیست؟

بیمه-اندوخته-دار-امید-کارآفرین

بیمه اندوخته دار امید یکی از طرح‌های بیمه عمر شرکت بیمه کارآفرین است که به واسطه آن خدمات گسترده‌ای برای بیمه‌گذاران ارائه می‌گردد. همانطور که می‌دانید بیمه عمر نوعی سرمایه‌گذاری بوده و شما می‌توانید با خرید طرح‌های مختلف ازجمله بیمه اندوخته دار امید از آینده خود و فرزندانتان حمایت نمایید. بیمه عمر اندوخته دار ازجمله خدمات شرکت بیمه کارآفرین است که در تلاش است که بهترین خدمات را به بیمه‌گذاران ارائه داده و از آن‌ها در شرایط سخت زندگی حمایت نماید.

بیمه‌شو درراستای شفاف‌سازی بیشتر در این حوزه به تنظیم این مقاله پرداخته و در آن به شرح کامل شرایط بیمه اندوخته دار امید کارآفرین پرداخته است تا شما بتوانید با کسب اطلاعات لازم در این زمینه بهترین بیمه عمر را از شرکت بیمه کارآفرین خریداری نمایید. برای خرید بهترین بیمه عمر شما می‌توانید مقالات بیمه عمر دانا و بیمه عمر ایران را نیز مطالعه نمایید.

پوشش-های-بیمه-اندوخته-دار-امید-کارآفرین
پوشش های بیمه عمر اندوخته دار امید کارآفرین

پوشش‌های بیمه اندوخته دار امید کارآفرین

شرکت بیمه کارآفرین برای بیمه عمر اندوخته دار امید خود پوشش‌های بیشتری را نسبت به بیمه عمر انفرادی ارائه می‌دهد که مزیتی بزرگ برای بیمه‌گذاران محسوب می‌گردد. به این مسئله توجه داشته باشید که پوشش امراض و پوشش سرمایه فوت در این طرح بیمه عمر از افزایش بیشتری نسبت به سایر پوشش‌ها دارا می‌باشد. در ذیل ما به شرح انواع پوشش‌های بیمه اندوخته دار امید کارآفرین خواهیم پرداخت.

پوشش سرمایه فوت بیمه عمر اندوخته دار امید کارآفرین

بدون شک مهم‌ترین پوشش سرمایه فوت بیمه اندوخته دار امید کارآفرین، پوشش سرمایه فوت است که براساس حق بیمه پرداختی سالانه فرد محاسبه گشته و سقف آن عموماً از سایر شرکت‌ها بالاتر می‌باشد. متقاضیان خرید بیمه عمر اندوخته دار امید کارآفرین دارای محدودیت سنی ۸۰ سال بوده و افراد بالاتر از آن مشمول این بیمه‌نامه نمی‌باشند. درخصوص این محدودیت به موارد ذیل توجه نمایید:

 • برای خرید پوشش فوت تا سن ۷۰ سال شما باید پیش از ۶۵ سالگی نسبت به تهیه این بیمه‌نامه اقدام نمایید.
 • برای خرید پوشش فوت تا سن ۸۰ سال شما باید پیش از ۶۰ ساگی نسبت به خرید این بیمه اقدام نمایید.

پوشش فوت ناشی از حادثه بیمه عمر و اندوخته‌دار امید کارآفرین

اگر بیمه‌گذار در طول مدت زمان اعتبار بیمه‌نامه خود براثر یک حادثه فوت نماید، شرکت بیمه علاوه‌بر سرمایه فوت عادی مبلغی را تحت عنوان سرمایه فوت ناشی از حادثه را به ذی‌نفعان پرداخت می‌نماید. درخصوص این بیمه‌نامه به موارد ذیل توجه نمایید:

 • افراد در بازه سنی ۴ تا ۸۰ سال می‌توانند این پوشش را تهیه نمایند.
 • میزان سرمایه فوت ناشی از حادثه ۱ تا ۴ برابر سرمایه فوت عادی خواهد بود.
 • برای بازه سنی ۴ تا ۱۵ سال این سرمایه ۱ برابر سرمایه فوت عادی خواهد بود.
 • در بازه سنی ۷۰ تا ۸۰ سالگی میزان سرمایه فوت ناشی از حادثه دارای سقف محدودتری خواهد بود.

پوشش امراض خاص بیمه اندوخته دار امید کارآفرین

پوشش امراض در بیمه عمر اندوخته‌دار بیمه کارآفرین دارای تعداد پوشش‌های بیشتر و سقف تعهدات بالاتری خواهد بود. انواع سکته و سرطان، عمل قلب باز و پیوند اعضا اصلی‌ترین بیماری‌های تکمیلی این بیمه‌نامه می‌باشند. هپاتیت ب، هپاتیت سی، ایدز، پارکینسون، آلزایمر و دمانس، نارسایی حاد کلیوی (دیالیز)، ام اس، کما، مننژیت، بیماری‌های نورون‌های حرکتی، نابینایی کامل و ناشنوایی کامل سایر بیماری‌های تحت پوشش این بیمه‌نامه می‌باشد.

دقت داشته باشید که شرکت بیمه کارآفرین برخلاف اکثریت شرکت‌های بیمه‌ای برای بازه سنی بدو تولد تا ۶۵ سالگی امکان خرید این بیمه‌نامه را فراهم نموده است، اما شما برای استفاده از پوشش‌های این پوشش دوره انتظار شش ماهه را طی نمایید.

پوشش ازکارافتادگی کامل و دائم براثر وقوع حادثه بیمه عمر اندوخته‌دار کارآفرین

متأسفانه تعداد اندکی از شرکت‌های بیمه‌ای هستند که به ارائه پوشش ازکارافتادگی در بیمه عمر می‌پردازند، اما شرکت بیمه کارآفرین در این حوزه نیز به ارائه خدمات پرداخته است. بالا بودن میزان سرمایه ازکارافتادگی، سقف پوشش ازکارافتادگی و سن بیمه‌گذار برای خرید بیمه ازجمله مزایای این بیمه‌نامه می‌باشد.

پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه برای بیمه اندوخته دار امید کارآفرین

چنانچه فرد بیمه‌گذار در طول اعتبار بیمه‌نامه براثر یک حادثه یا بیماری دچار ازکارافتادگی دائم و کامل گردد، شرکت بیمه وی را از پرداخت حق بیمه معاف می‌نماید. بازه سنی استفاده از این بیمه‌نامه ۱۸ تا ۶۵ سال بوده و ازکارافتادگی ناشی از بیماری دارای دوره انتظار یک سال می‌باشد، اما ازکارافتادگی ناشی از حادثه فاقد دوره انتظار خواهد بود.

پوشش هزینه پزشکی ناشی از حادثه بیمه اندوخته دار امید کارآفرین

این پوشش ازجمله خدمات تکمیلی است که افراد درصورت تمایل می‌توانند آن را تهیه نمایند. شرایط سنی استفاده از این بیمه‌نامه ۴ تا ۸۰ سال بوده و هزینه‌های ناشی از آن تا سقف معینی به فرد بیمه‌گذار پرداخت می‌شود.

شرایط-بیمه-عمر-اندوخته-دار-امید-کارآفرین
شرایط بیمه عمر اندوخته دار امید کارآفرین

شرایط بیمه اندوخته دار امید کارآفرین

 • مدت زمان اعتبار این بیمه‌نامه بین ۵ تا ۳۰ سال است.
 • حداقل حق بیمه پرداختی سالیانه این طرح ۴۰۰ هزار تومان بوده و در پرداخت ماهیانه برای بیمه‌نامه‌های گروهی ۵۰ هزار تومان خواهد بود.
 • بیمه‌گذار درصورت تمایل می‌تواند علاوه‌بر حق بیمه پرداختی مبلغی را برای افزایش اندوخته خود به شرکت بیمه پرداخت نماید.
 • حق بیمه سالانه با ضریب ۱۰%، ۱۵%، ۲۰%، ۲۵% افزایش خواهد یافت.
 • سرمایه فوت فرد نیز سالانه با ضریب ۰%، ۵%، ۱۰%، ۱۵% و ۲۰% افزایش خواهد یافت.
 • امکان دریافت وام بدون ضامن پس از گذشت دو سال برای بیمه‌گذار فراهم خواهد بود.
 • امکان بازخرید زودتر از موعد نیز برای بیمه‌گذاران فراهم می‌باشد.
 • اندوخته شما در بیمه عمر مشمول مالیات نخواهد بود.
 • برای تهیه این بیمه‌نامه نیازی برای انجام آزمایش‌های پزشکی نخواهد بود.

دیگر مقالات پیشنهادی ما