همه چیز درباره بیمه تکمیلی نوین

بیمه-تکمیلی-نوین

بدون شک شما نیز از هزینه‌های بالای درمان مطلع هستید و این مسئله در زمان بروز بیماری باعث ایجاد نگرانی در شما می‌شود. به‌طورقطع عدم مراجعه به دکتر برای پیشگیری از این هزینه‌ها، راهکار درستی نیست؛ چراکه درصورت کوتاهی در آغاز فرآیند درمان می‌تواند موجب حاد شدن بیماری شما شده و هزینه‌های مذکور را چندین برابر کند، اما واقعاً دربرابر این هزینه‌های گزاف چه باید کرد؟ خرید بیمه تکمیلی شرکت‌های مختلف اعم از بیمه تکمیلی نوین، یکی از راهکارهایی است که شما می‌توانید در این راستا اتخاذ کنید؛ چراکه هدف این بیمه‌نامه دقیقاً کاهش هزینه‌های درمانی برای بیمه‌گذاران می‌باشد.

شرکت بیمه نوین یکی از  شرکت‌های فعال در صنعت بیمه است که شما می‌توانید با خیالی آسوده خدمات بیمه‌ای موردنیاز خود را از این شرکت تهیه کنید. بیمه تکمیلی نوین یکی از خدمات این شرکت بیمه‌ای است که تمامی افراد با شرط دارا بودن بیمه پایه می‌توانند آن را درجهت کاهش هزینه‌های درمانی خود خریداری کنند.

بیمه‌شو تصمیم دارد تا در این مقاله اطلاعات مهم درخصوص بیمه تکمیلی نوین را به شما ارائه کند تا شما با تکمیل دانش خود در این زمینه نسبت به خرید بیمه تکمیلی مناسب برای خود اقدام کنید. مطالعه مقالات بیمه تکمیلی ایران و بیمه تکمیلی ملت برای شما خالی از لطف نیست.

دانستنی‌های بیمه تکمیلی نوین

بیمه‌نامه تکمیلی نوین یکی از خدمات شرکت بیمه نوین است که مزایا و شرایط کارآمدی را در اختیار بیمه‌گذاران قرار می‌دهد. برای شفاف‌سازی بیشتر در این زمینه ما در ذیل مهم‌ترین مسائل مربوط را بیان خواهیم کرد.

پوشش-های-بیمه-تکمیلی-نوین
پوشش های بیمه تکمیلی نوین

پوشش‌های بیمه تکمیلی نوین

شرکت بیمه نوین به جهت حمایت از بیمه‌گذاران به بهترین شکل ممکن و کاهش هزینه‌های درمانی، پوشش‌های کارآمدی را در اختیار بیمه‌گذاران قرار می‌دهد که در ذیل به صورت مختصر شرح داده شده است:

 • جبران هزینه‌های ناشی از بستری شدن در بیمارستان برای جراحی، شیمی درمانی، رادیوتراپی، آنژیوگرافی قلب، گامانایف، هزینه عمل دیسک ستون فقرات، انواع سنگ‌شکن، بستری شدن در بیمارستان و مراکز جراحی محدود Daycare
 • جبران هزینه‌های ناشی از زایمان طبیعی و عمل سزارین
 • جبران هزینه‌های ناشی از عمل‌های جراحی مهم اعم از سرطان، مغز، اعصاب مرکزی، نخاع، گامانایف، قلب، پیوند ریه، پیوند کبد، پیوند کلیه و پیوند مغز استخوان
 • جبران هزینه‌های پاراکلینیکی (۱) اعم از سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسکن، انواع آندوسکوپی، ام‌آر‌آی، اکوکاردیوگرافی، استرس اکو، دانسیتومتری
 • جبران هزینه‌های پاراکلینیکی (۲) اعم از تست ورزش، تست آلرژی، تست تنفسی، نوار عضله، نوار عصب، نوار مغز، نوار مثانه، شنوایی‌سنجی، بینایی‌سنجی، هولترمانیتورینگ قلب، آنژیوگرافی چشم
 • جبران هزینه‌های جراحی‌های مجاز سرپایی و بدون نیاز به بستری اعم از شکستگی، دررفتگی، گچ‌گیری، ختنه، بخیه، کرایوتراپی، اکسیزیون لیپوم، بیوپسی، تخلیه کیست و لیزر درمانی
 • جبران هزینه‌های ناشی رفع عیوب انکساری چشم با شرایط خاص

دوره انتظار بیمه تکمیلی نوین

دوره انتظار بیمه تکمیلی نوین یکی از مسائلی است که شما باید از آن اطلاع پیدا کنید. مدت زمان انتظار بیمه تکمیلی نوین برای هر کدام از پوشش‌ها متفاوت می‌باشد؛ برای مثال دوره انتظار برای پوشش زایمان ۹ ماه و برای جراحی ۳ ماه می‌باشد و شرکت بیمه در این زمان تعهدی برای پرداخت خسارت نخواهد داشت. شما باید پیش از خرید بیمه تکمیلی نسبت به این مسئله آگاهی یابید تا در زمان نیاز خسارت خود را به بهترین شکل دریافت کنید.

طرح شایگان بیمه تکمیلی نوین

شرکت بیمه نوین برای خریداران بیمه تکمیلی خود طرح شایگان را ارائه می‌کند که تعدادی از مزایای آن به صورت زیر قابل بیان است:

 • امکان استفاده از پوشش درمان تکمیلی با نرخ و شرایط بسیار ویژه برای دارندگان خوش‌حساب بیمه عمر و سرمایه‌گذاری
 • گستردگی مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه نوین در سراسر کشور
 • درصورت مراجعه به مراکزی که طرف قرارداد با بیمه نوین نمی‌باشند نیز همچنان می‌توانید خدمات خود را از شرکت بیمه دریافت کنید.
دریافت-خسارت-از-بیمه
دریافت خسارت از بیمه تکمیلی نوین

دریافت خسارت از بیمه تکمیلی نوین

با خرید بیمه تکمیلی نوین شما می‌توانید در زمان بروز خسارت از حمایت‌های شرکت بیمه نوین برخوردار شوید. شما ۲ راه برای دریافت خسارت از بیمه تکمیلی نوین خود دارید که این موارد به شرح زیر قابل بیان می‌باشد:

 • در روش اول شما می‌توانید به مراکز طرف قرارداد بیمه مراجعه کرده و پس از دریافت خدمات بیمه‌ای موردنظر تنها فرانشیز را به مرکز درمانی پرداخت کنید.
 • در روش دوم شما به یکی از مراکز غیرطرف قرارداد بیمه مراجعه کرده و پس از دریافت خدمات بیمه‌ای، هزینه آن را پرداخت کرده و سپس با ارائه مدارک لازم، هزینه پرداختی را از شرکت  بیمه دریافت کنید

مدارک لازم برای دریافت خسارت بیمه تکمیلی نوین

درصورت مراجعه به مراکز غیرطرف قرارداد، شما برای دریافت هزینه پرداختی خود از شرکت بیمه ایران باید مدارک لازم را به شرکت بیمه ارائه کنید:

 • ارائه کپی کارت ملی بیمار
 • تصویر نسخه پزشک همراه با مهر و فیش حقوقی
 • ارائه اصل صورتحساب بیمارستان همراه با مهر معتبر درصورت بستری شدن در بیمارستان
 • ارائه اصل نسخه داروها همراه با مهر داروخانه و پزشک معتبر
 • نتیجه رادیوگرافی، آزمایشگاه، ام‌آر‌آی و … همراه با مهر مرکز و نسخه پزشک برای دریافت هزینه خدمات پاراکلینیکی
 • اصل قبض رسید همراه با مهر پزشک معالج و درج تاریخ برای دریافت ویزیت پرداختی
 • اصل گواهی دندانپزشک درخصوص اقدامات درمانی انجام‌شده همراه با درج مبلغ دریافتی و تاریخ مرتبط برای دریافت هزینه‌های دندانپزشکی

دیگر مقالات پیشنهادی ما