بیمه درمان تکمیلی گروهی آسماری

بیمه-درمان-تکمیلی-آسماری

بیمه درمان تکمیلی گروهی که یکی از انواع بیمه درمان تکمیلی است که سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌توانند آن را برای کارمندان خود خریداری نمایند. در حالت کلی این بیمه‌نامه را می‌توان یکی از اصلی‌ترین و بهترین خدمات درمانی صنعت بیمه تلقی نمود؛ چراکه این بیمه‌نامه با تکمیل نمودن خدمات بیمه‌ای پایه، دامنه خسارات درمانی را افزایش داده و هزینه‌های درمانی را برای شما کاهش خواهد داد. مزایا و گستردگی خدمات بیمه درمان تکمیلی گروهی باعث گردید که بسیاری از شرکت‌های بیمه‌ای آن را ارائه نمایند. شرکت بیمه آسماری یکی از شرکت‌هایی است که سعی نموده بهترین بیمه درمان تکمیلی گروهی را برای شما ارائه نماید. درصورت تمایل شما برای استعلام بیمه تکمیلی آسماری می‌توانید به راحتی به یکی از نمایندگی‌های رسمی شرکت بیمه آسماری مراجعه نموده و اطلاعات لازم را از کارشناس مربوطه دریافت نمایید.

سازمان‌ها و شرکت‌هایی که دارای حداقل ۱۵ نفر کارمند و زیرمجموعه باشند، می‌توانند نسبت به خرید بیمه درمان تکمیلی گروهی آسماری اقدام نموده و کارمندان خود را از پوشش‌های این بیمه‌نامه بهره‌مند سازند. به‌طورقطع برای خرید این بیمه‌نامه نیاز به کسب اطلاعات بیشتر است که شما باید پیش از خرید بیمه از آن‌ها اطلاعاتی را کسب نمایید. دیگر شرایط و مسائل مربوط به این بیمه‌نامه که بسیار حائز اهمیت بوده و فرآیند خرید را برای شما سهولت می‌بخشد در ادامه این مقاله از بیمه‌شو شرح داده شده است و شما با همراهی ما تا پایان این مقاله می‌توانید از آن‌ها اطلاع پیدا نمایید. همچنین کسب اطلاعات درباره بیمه درمان تکمیلی بیمه ایران و بیمه درمان تکمیلی دانا نیز خالی از لطف نبوده و می‌تواند به شما برای خرید بهترین بیمه‌نامه درمان تکمیلی کمک نماید.

آشنایی با بیمه درمان تکمیلی گروهی آسماری

امروزه اکثریت شرکت‌های و سازمان‌ها در تلاش هستند تا درراستای حمایت از کارمندان خود علاوه‌بر بیمه درمانی پایه، بیمه تکمیلی را نیز تهیه نمایند. شرکت بیمه آسماری ازجمله شرکت‌هایی است که امکان خرید این بیمه‌نامه را برای شما فراهم نموده است و این بیمه‌نامه را با بالاترین سطح پوشش‌ها و پرداخت خسارات در اختیار شرکت‌ها قرار می‌دهد.

بیمه درمان تکمیلی گروهی آسماری بر‌ای چه کسانی مناسب است؟

همانطور که پیش‌تر نیز بیان گردید، این بیمه‌نامه مناسب برای اکثر سازمان‌ها، موسسات، شرکت‌های خصوصی و دولتی است و کارفرمایان می‌توانند آن را برای کارمندان خود خریداری نمایند.

در گذشته تنها شرکت‌ها و کارگاه‌های بالای ۵۰ نفر (مجموع کارکنان و اعضای خانواده آن‌ها) تحت پوشش این بیمه‌نامه قرار می‌گرفتند، اما در قانون جدید امکان خرید این بیمه‌نامه برای گروه‌های کمتر از ۵۰ نفر نیز فراهم گشته است. دقت داشته باشید که تعداد معدودی از شرکت‌های بیمه‌ای به ارائه این بیمه‌نامه برای افراد زیر ۵۰ نفر می‌پردازند که اصلی‌ترین آن‌ها شرکت بیمه آسماری است. با استعلام بیمه تکمیلی آسماری به‌راحتی می‌توانید اطلاعات دقیق درباره آن را کسب نمایید.

مزایای خرید بیمه درمان تکمیلی گروهی

 • امکان خرید این بیمه‌نامه برای واحدهای کوچک صنعتی و خدماتی
 • امکان استفاده از دو طرح مختلف برای سازمان‌های بالاتر از ۵۰ نفر
 • صدور معرفی‌نامه آنلاین بدون محدودیت زمانی و ارائه خدمات ۲۴ ساعته
 • طرف قرارداد با بیش از ۲۵۰۰ مرکز درمانی طرف قرارداد در سراسر کشور
 • امکان پرداخت اقساطی حق بیمه
 • برخورداری از خدمات و پوشش‌های گسترده حتی برای تعداد افراد کمتر از ۵۰ نفر
پوشش-های-بیمه-درمان-تکمیلی-گروهی
پوشش های بیمه درمان گروهی

پوشش‌های بیمه درمان تکمیلی گروهی

شرکت بیمه آسماری پوشش‌های زیر را برای سازمان‌های تهیه‌کننده این بیمه‌نامه ارائه می‌نماید:

 • خدمات بستری
 • جراحی عمومی و تخصصی
 • سونوگرافی
 • آندوسکوپی
 • ام آر آی
 • تست ورزش
 • نوار قلب و مغز
 • هزینه‌های جراحی سرپایی
 • آمبولانس
 • رفع عیوب انکساری چشم
 • زایمان
 • هزینه‌های آزمایشگاهی
 • خدمات دندانپزشکی

دقت داشته باشید که امکان افزایش این پوشش‌ها وجود دارد که شما با استعلام بیمه تکمیلی آسماری از نمایندگی‌های رسمی بیمه آسماری می‌توانید نسبت به اطلاع و تهیه آن‌ها اقدام نمایید.

شرایط دریافت بیمه درمان تکمیلی گروهی

اصلی‌ترین شرط برای دریافت بیمه تکمیلی داشتن بیمه پایه اعم از بیمه خدمات درمانی و تأمین اجتماعی می‌باشد. شرط دیگر برای تهیه این بیمه‌نامه محدودیت سنی می‌باشد که عموماً افراد زیر  سال می‌باشد. افراد ۶۰ تا ۷۰ سال باید ۵۰% و افراد ۷۰ تا ۸۰ سال باید ۱۰۰% حق بیمه بیشتر پرداخت نمایند. دقت داشته باشید که افراد بالاتر از ۸۰ سال امکان دریافت این بیمه‌نامه را ندارند.

خرید-بیمه-درمان-تکمیلی
خرید بیمه درمان تکمیلی گروهی

خرید بیمه تکمیلی گروهی

در طی مقاله سعی نمودیم که به بیان کارآمد بودن این بیمه‌نامه بپردازیم تا شما با اطلاع از آن‌ها از اهمیت خرید بیمه‌نامه مطلع گردید. این شرکت بیمه برای شما شرایطی را فراهم نموده است که بتوانید خدمات گسترده این بیمه‌نامه را به راحتی دریافت نمایید. اکنون شما با مراجعه به نمایندگی‌های بیمه می‌توانید نسبت به خرید این بیمه‌نامه با شرایط مناسب اقدام نمایید.

دقت داشته باشید که هزینه این بیمه‌نامه به عوامل مختلفی مانند تعداد پوشش‌ها، سقف تعهدات و … وابسته می‌باشد که شما باید پیش از خرید آن‌ها را تعیین نمایید. اگر شما در این راستا دچار تردید گشته‌اید، می‌توانید با مراجعه به نمایندگی‌های شرکت بیمه مذکور اطلاعات لازم را کسب نموده و این بیمه‌نامه را با بهترین شرایط خریداری نمایید.

دیگر مقالات پیشنهادی ما