بیمه عمر آسیا

بیمه-عمر-آسیا

بدون شک اکثریت افراد با بیمه نامه عمر آشنا بوده و از مزایای آن مطلع هستند؛ چراکه این بیمه‌نامه به عنوان یکی از بهترین خدمات شرکت‌های بیمه‌ای قابل معرفی می‌باشد. هدف از ارائه بیمه نامه عمر توسط شرکت‌های بیمه‌ای، ایجاد یک آینده امن برای بیمه‌گذاران و حمایت از آن‌ها در شرایط مختلف است. شرکت بیمه آسیا ازجمله شرکت‌های ارائه‌دهنده این بیمه‌نامه است که شما می‌توانید به‌واسطه خرید آن، از مزایای بیمه عمر آسیا بهره‌مند گردید.

بی‌تردید بیمه عمر آسیا می‌تواند به عنوان یکی از بهترین گزینه‌های شما برای تضمین آینده‌تان باشد؛ چراکه شرکت بیمه آسیا دارای توانگری سطح یک بوده و به بهترین شکل می‌تواند از بیمه‌گذاران خود حمایت نماید. بیمه‌شو برای راهنمایی بیشتر شما عزیزان برای خرید بهترین بیمه نامه عمر به تنظیم این مقاله پرداخته و در آن به شرح بیمه عمر آسیا می‌پردازد. شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید مقالات بیمه عمر ایران و بیمه عمر ملت را نیز مطالعه نمایید.

تمام آنچه باید درباره بیمه عمر آسیا بدانید!

شرکت بیمه آسیا در تلاش است تا با ارائه پوشش‌ها، خدمات و مزایای کاربردی، به بهترین شکل از بیمه‌گذاران حمایت کرده و آینده‌ای ایمن را برای آن‌ها رقم بزند. به یاد داشته باشید که بیمه نامه عمر تنها یک بیمه‌نامه ساده نبوده و به نوعی یک آینده‌نگری و سرمایه‌گذاری برای افراد محسوب می‌شود؛ بنابراین نیاز است تا شما اطلاعات لازم درباره این بیمه‌نامه را کسب کنید.

پوشش-های-بیمه-عمر-آسیا
پوشش های بیمه عمر آسیا

پوشش‌های بیمه عمر آسیا

با خرید بیمه عمر آسیا، بیمه‌گذاران می‌توانند از پوشش‌های کاربردی زیر بهره‌مند گردند:

 • پوشش فوت

درصورت فوت بیمه‌گذار در طول اعتبار این بیمه‌نامه، شرکت بیمه آسیا متعهد می‌شود که سرمایه فوت مورد توافق را به ذی‌نفعان بیمه‌گذار پرداخت نماید.

 • پوشش فوت براثر حادثه

درصورت فوت بیمه‌گذار براثر حادثه، شرکت بیمه علاوه‌بر سرمایه فوت عادی، سرمایه فوت ناشی از حادثه را نیز به بیمه‌گذاران پرداخت می‌کند. تعدادی از اصلی‌ترین حوادث تحت پوشش این بیمه‌نامه به‌شرح زیر می‌باشد:

 1. فوت براثر غرق شدن، مسمومیت، تأثیر گاز، بخار یا مواد خورنده
 2. فوت براثر ابتلا به هاری، کزاز، سیاه‌زخم یا گزیدگی حشرات و حیوانات
 3. فوت براثر دفاع مشروع
 4. فوت براثر نجات اشخاص و اموال از خطر و حادثه

 • پوشش تکمیلی بیماری‌های خاص

سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی عروق قلبی، انواع سرطان و پیوند اعضای اصلی بدن ازجمله بیماری‌های تحت پوشش بیمه عمر آسیا می‌باشد. چنانچه فرد بیمه‌گذار در زمان اعتبار این بیمه‌نامه به یکی از بیماری‌های تحت پوشش مبتلا شود، شرکت بیمه ضریبی از سرمایه فوت را به بیمه‌گذار پرداخت می‌نماید.

 • پوشش تکمیلی نقص عضو و ازکارافتادگی

اگر فرد بیمه‌گذار در زمان اعتبار بیمه‌نامه براثر حادثه دچار نقص عضو یا ازکارافتادگی گردد، شرکت بیمه مبلغی را تحت عنوان سرمایه ازکارافتادگی به بیمه‌گذار پرداخت می‌نماید.

 • پوشش هزینه پزشکی ناشی از حادثه

درصورت بروز بیماری برای فرد، این بیمه‌نامه هزینه‌های درمان وی را تا سقف معین و با شرایط مشخص پرداخت می‌نماید.

 • پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه براثر ازکارافتادگی

درصورتی که بیمه‌گذار در زمان اعتبار بیمه‌نامه دچار ازکارافتادگی کامل یا دائم شود، شرکت بیمه وی را از پرداخت حق بیمه معاف می‌نماید، اما شخص همچنان می‌تواند از پوشش‌های کاربردی موجود بهره‌مند گردد.

 • امکان دریافت وام پس از گذشت ۲ سال

پس از گذشت دو سال از پرداخت حق بیمه، شما می‌توانید تا ۸۰ درصد از سرمایه خود را به صورت وام با بهره کم از شرکت بیمه دریافت نمایید.

 • دریافت سود تضمینی و مشارکتی

شرکت بیمه به اندوخته شما سود تضمینی و مشارکتی اختصاص خواهد داد که در آینده نوعی پشتوانه برای شما محسوب می‌گردد.

بازخرید بیمه عمر آسیا

بیمه‌گذاران درصورت تمایل می‌توانند نسبت به بازخرید بیمه عمر خود اقدام کرده و پس از طی شدن مراحل لازم، اندوخته خود را از شرکت بیمه دریافت نمایند. درصورت بازخرید بیمه عمر در سال‌های اولیه شما مبالغ پرداختی خود را با کسری‌های مربوطه دریافت خواهید نمود، که بدون شک در این حالت شما متحمل ضرر خواهید شد؛ بنابراین بهتر است در سال‌های اولیه نسبت به بازخرید بیمه اقدام نکنید، چراکه پس از گذشت سال‌های ابتدایی شرکت بیمه در زمان بازخرید بیمه عمر، شرکت بیمه تمامی اندوخته را به شما پرداخت می‌نماید.

دریافت وام از شرکت بیمه آسیا

پس از گذشت دو سال از پرداخت حق بیمه شما می‌توانید تا ۸۰% از اندوخته خود را به صورت وام از شرکت بیمه دریافت کنید. دریافت این وام تداخلی با پوشش‌های دریافتی شما نداشته و شما همچنان می‌توانید از مزایای این بیمه‌نامه بهره‌مند گردید. نرخ سود و کارمزد این وام نیز معقول بوده و برای شما منفعت زیادی را در پی خواهد داشت. دقت داشته باشید که درصورت کوتاهی برای پرداخت اقساط وام، این مبلغ از اندوخته شما کسر خواهد شد.

خرید-بیمه-عمر
خرید بیمه عمر

خرید بیمه عمر

برای خرید بیمه عمر آسیا شما باید به یکی از نمایندگی‌های رسمی این شرکت مراجعه کرده و ضمن آگاهی از شرایط این بیمه‌نامه، با مشورت کارشناس مربوطه بیمه‌نامه‌ای کاربردی را برای خود خریداری نمایید. خوشبختانه امروز برای سهولت فرآیند خرید خدمات بیمه‌ای، امکان خرید آنلاین بیمه نیز برای بیمه‌گذاران فراهم گردیده است. در حال حاضر شما می‌توانید با مراجعه به سایت بیمه‌شو به آدرس https://bimesho.com/ تمامی خدمات بیمه‌ای موردنیاز را با بهترین شرایط و با صرف زمان و هزینه کمتر تهیه کنید.

دیگر مقالات پیشنهادی ما