بیمه عمر دی

بیمه عمر دی

بیمه عمر دی که از آن با نام‌های بیمه عمر و مستمری یا بیمه عمر و سرمایه‌گذاری دی نیز یاد می‌شود یکی از خدمات کارآمد شرکت بیمه دی است که افراد می‌توانند برای تضمین آینده خود آن را تهیه نمایند. دقت داشته باشید که بیمه عمر دی یا اصطلاحاً بیمه عمر و مستمری یا سرمایه‌گذاری در حقیقت نوعی آینده‌نگری و سرمایه‌گذاری بوده که شما می‌توانید با اخذ آن آینده‌ای ایمن و خوب را برای خود رقم بزنید. شما با کسب اطلاعات درباره بیمه عمر دی و تطابق آن با شرایط خود می‌توانید بهترین بیمه‌نامه را برای خود خریداری کرده و آینده خود را تضمین نمایید. 

بیمه‌شو درراستای کمک به شما برای خرید بهترین بیمه‌نامه عمر به تنظیم مقالات مختلف درباره انواع بیمه عمر در شرکت‌های بیمه‌ای مختلف پرداخته است؛ اکنون نیز قصد دارد در این مقاله به شرح کامل بیمه عمر دی بپردازد تا شما قادر به مقایسه این موارد باشید. چنانچه شما نیز ازجمله افرادی هستید که قصد خرید بیمه عمر را دارید بهتر است تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. ما به شما مطالعه مقالات جایگاه بیمه عمر در ایران و جهان و بیمه عمر سینا را پیشنهاد می‌نماییم تا با کسب اطلاعات بیشتر بهترین بیمه‌نامه را خریداری نمایید.

همه چیز درباره بیمه عمر دی

در این مقاله ما قصد داریم که تمامی آنچه شما پیش از خرید بیمه عمر دی از آن اطلاع داشته باشید را بیان نماییم تا شما با کسب آگاهی‌های لازم در این زمینه نسبت به خرید بیمه اقدام نمایید. توجه داشته باشید که اگر تمایل به کسب اطلاعات دقیق‌تر و بیشتری دارید به یکی از نمایندگی‌های بیمه دی مراجعه کرده و با کارشناس مربوطه صحبت نمایید.

پوشش‌های بیمه عمر دی
(پوشش‌های بیمه عمر دی)

پوشش‌های بیمه عمر دی

بیمه عمر دی اعم از بیمه عمر و مستمری، بیمه عمر و سرمایه‌گذاری و … پوشش‌هایی را برای بیمه‌گذاران ارائه می‌نماید که شما با تهیه آن‌ها می‌توانید خدمات خوبی را از شرکت بیمه دریافت نمایید. اصلی‌ترین و کاربردی‌ترین پوشش‌های این بیمه‌نامه به‌شرح زیر می‌باشد:

 • پوشش فوت عادی: 

اگر فرد در طول اعتبار قرارداد بیمه عمر فوت نماید، شرکت بیمه مبلغی را تحت عنوان سرمایه فوت که در بیمه‌نامه تعیین گشته است به وراث و ذی‌نفعان وی پرداخت می‌نماید. 

 • پوشش فوت براثر حادثه

چنانچه بیمه‌گذار در طول اعتبار بیمه‌نامه براثر یک حادثه فوت نماید، شرکت بیمه مبلغی را تحت عنوان سرمایه فوت ناشی از حادثه که تا ۳ برابر سرمایه فوت عادی می‌باشد را به خانواده یا ذی‌نفعان وی پرداخت می‌نماید. 

 • پوشش هزینه‌های پزشکی

با تهیه این پوشش شرکت بیمه متعهد می‌شود که تمامی هزینه‌های درمانی اعم از هزینه بستری شدن یا استفاده از خدمات درمانی را به فرد بیمه‌گذار پرداخت نماید. دقت داشته باشید که هنگام خرید بیمه عمر دی شما باید از بیماری‌های تحت پوشش اطلاع پیدا نمایید. 

 • پوشش امراض خاص

شرکت بیمه دی برای افراد در بازه سنی ۴ تا ۶۰ سال پوشش امراض خاص را ارائه داده و شما می‌توانید هزینه درمان بیماری‌های خاص اعم از سرطان، پیوند اعضا و … را پرداخت می‌نماید.

 • پوشش قص عضو دائم ناشی از حادثه

درصورتی که بیمه‌گذار در طول اعتبار بیمه‌نامه و براثر یک حادثه دچار نقص عضو گردد، مشکلات زیادی برای وی ایجاد خواهد گشت که شرکت بیمه درراستای رفع این مسائل و مشکلات از آن‌ها حمایت می‌نماید.

 • پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه

اگر فرد بیمه‌گذار (۱۸ تا ۶۰ سال) در طول مدت اعتبار بیمه‌نامه دچار ازکارافتادگی گردد، شرکت بیمه ضمن ارائه خدمات براساس بیمه‌نامه وی را از پرداخت حق بیمه معاف می‌نماید.

شرایط بیمه عمر دی
(شرایط بیمه عمر دی)

شرایط بیمه عمر دی

بیمه عمر دی دارای شرایطی است که بیمه‌گذاران باید پیش از اقدام برای خرید بیمه از آن‌ها اطلاع داشته باشند. اصلی‌ترین شروط این بیمه‌نامه به‌شرط زیر می‌باشد:

 • بیمه‌گذار برای خرید بیمه عمر باید دارای سن قانونی باشد، اما هر بیمه‌گذار می‌تواند خانواده خود را از بدو تولد بیمه نماید. 
 • سن بیمه‌گذار نباید بیشتر از ۶۵ سال باشد؛ به‌گونه‌ای که مجموع سن فرد و مدت قرارداد بیمه کمتر از ۷۰ سال باشد.
 • اگر باتوجه به سن بیمه‌گذار نیاز به انجام معاینات پزشکی وجود داشته باشد، شرکت بیمه باید شرایط این معاینات و ارائه گزارش و مدرک را برای فرد فراهم نماید.
 • بیمه‌گذار باید اطلاعات لازم را به صورت کامل و صحیح به شرکت بیمه ارائه نماید. 
 • شرکت بیمه باید پیش از عقد قرارداد مبلغ دقیق حق بیمه و نحوه پرداخت آن را اعلام نماید. 
 • بیمه‌گذار باید هنگام خرید بیمه پوشش‌های موردنیاز خود را اعلام نمایند. 
 • اعلاک ذی‌نفعان هنگام خرید بیمه الزامی است. 
 • شما باید ضمن اعلام سوابق بیماری خود، مدارک درمانی مربوطه را نیز ارائه نمایید

استعلام سوابق بیمه عمر دی

شرکت بیمه دی ضمن ارائه بیمه عمر با بهترین شرایط امکان استعلام سوابق بیمه عمر را نیز برای افراد فراهم می‌نماید. شما برای استعلام سوابق بیمه عمر دی می‌توانید به یکی از نمایندگی‌های بیمه مراجعه کرده و با کارشناس مربوطه صحبت نمایید یا به سایت رسمی این شرکت مراجعه کرده و با مرجعه به بخش مربوطه اطلاعات مربوطه را دریافت نمایید. قابلیت دریافت سوابق بیمه عمر اعم از بیمه عمر و مستمری یا … یکی از مزایای است که شرکت بیمه دی امکان دسترسی به آن را برای بیمه‌گذاران فراهم نموده است.

دیگر مقالات پیشنهادی ما