بیمه مسئولیت دانا

بیمه-مسئولیت-دانا

آیا تاکنون برای خرید بیمه مسئولیت از شرکت‌های بیمه‌ای اقدام نموده‌اید؟ آیا اطلاعاتی درباره انواع بیمه مسئولیت، شرایط، پوشش‌ها و کلوزهای آن دارید؟ بدون شک تمامی افراد در مراحل مختلف زندگی خود با مسائل و مسئولیت‌های مختلفی مواجه هستند که بیشتر از جانب خود با آن‌ها مقابله می‌گردد. گاهاً این شرایط با خطراتی همراه بوده یا خساراتی را رقم می‌زند که شما باتوجه به مسئولیت خود موظف هستید خسارات وارده را جبران نمایید. شرکت‌های بیمه‌ای ازجمله شرکت بیمه دانا در تلاش هستند تا با ارائه انواع بیمه مسئولیت و پوشش‌های کاربردی برای آن بهترین شرایط را برای شما رقم زده و از شما در فرآیند جبران خسارات حمایت نمایند.

بیمه‌شو برای کمک به تمامی افرادی که دارای مسئولیت‌های مختلف بوده اما از ضرورت خرید این بیمه‌نامه‌ها آگاه نیستند به تنظیم این مقاله پرداخته است تا شما به واسطه کسب این اطلاعات بتوانید بهترین شرایط را برای خود رقم زده و بیمه‌نامه‌ای مناسب را تهیه نمایید. ما برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات شرکت بیمه دانا به شما مطالعه بیمه مهندسی دانا و بیمه شخص ثالث دانا را پیشنهاد می‌دهیم تا شما بتوانید در هر شرایطی بهترین بیمه‌نامه‌ها را برای خود خریداری نمایید.

انواع بیمه مهندسی دانا

شرکت بیمه دانا سعی نموده است تا با ارائه انواع بیمه مسئولیت، در شرایط مختلف از بیمه‌گذاران حمایت نموده و خسارات وارده را جبران نماید. شما پیش از خرید این بیمه‌نامه باید اطلاعات لازم درباره انواع آن را کسب نمایید تا متناسب با مسئولیت‌های خود یکی از آن‌ها را خریداری نمایید.

بیمه مسئولیت مدنی کارفرما درقبال کارکنان

بدون شک تمامی کارفرمایان دربرابر سلامت کارکنان خود دارای مسئولیت بوده و درصورت بروز هرگونه خسارت در حین کار موظف به جبران آن می‌باشند. کارفرمایان با خرید این بیمه‌نامه می‌توانند خسارات وارده را به‌راحتی جبران نمایند.

بیمه مسئولیت دانا
بیمه مسئولیت سازندگان ابنیه

بیمه مسئولیت مدنی سازندگان ابنیه دربرابر اشخاص ثالث

هر مرحله از پروژه‌های ساختمانی اعم از عملیات تخریب، گودبرداری، نصب اسکلت و … ممکن است با خسارات مالی و جانی زیادی همراه باشد که به عابران و همسایگان وارد می‌شود که جبران آن گاهاً خارج از توان کارفرما می‌باشد؛ بنابراین نیاز است تا با خرید این بیمه‌نامه پوشش‌های کاربردی زیادی را در این زمینه کسب نمایید.           

بیمه مسئولیت مدنی حرفه‌ای پزشکان و پیراپزشکان

فعالیت‌های درمانی پزشکان و پیراپزشکان همواره با ریسک‌های زیادی همراه است و گاهاً ممکن است با آسیب‌های جانی و روانی ناشی از اشتباه، غفلت، قصور و … رخ دهد که خرید این بیمه‌نامه می‌تواند از این قشر از افراد برای پرداخت خسارات احتمالی حمایت نماید.

بیمه مسئولیت مدنی شرکت‌های مسافرتی

این بیمه‌نامه پوشش‌های کارآمد و گسترده‌ای مانند هزینه‌های پزشکی، فوت و نقص عضو را برای مسافران تورهای مسافرتی ارائه می‌نماید که می‌تواند مشکلات زیادی را از دارندگان شرکت‌های مسافرتی درصورت وقوع حادثه رفع می‌نماید.

بیمه مسئولیت مدنی مدیران مجموعه‌های ورزشی

انجام تمرینات و مسابقات یا تماشای آن‌ها می‌تواند مشکلات و خسارات زیادی را به همراه داشته باشد که مدیران ورزشی باید آن را جبران نمایند. مدیران ورزشی برای جبران این خسارات می‌توانند نسبت به خرید این بیمه‌نامه از شرکت بیمه دانا اقدام نموده و از شرایط خوب آن بهره‌مند گردند.

بیمه مسئولیت دارندگان و نگهدارندگان آسانسور دربرابر استفاده‌کنندگان

آسانسورها ازجمله وسایلی هستند که گاهاً خسارات مالی و جانی گسترده‌ای را ایجاد می‌نمایند. بسته به شرایط و علل حادثه شرکت‌های نصب و نگهداری از آسانسور یا مدیریت ساختمان دربرابر خسارات وارده مسئول بوده و باید آن را جبران نمایند. خرید این بیمه‌نامه از شرکت بیمه دانا می‌تواند فرآیند پرداخت خسارت را سهولت ببخشد.

بیمه مسئولیت شرکت‌های گاز و توزیع نیروی برق دربرابر اشخاص ثالث و مشترکین

این بیمه‌نامه خسارات جانی اعم از غرامت فوت، نقص عضو، هزینه‌های پزشکی و … و خسارات مالی وارده به اموال اشخاص ثالث را پرداخت می‌نماید. این بیمه‌نامه عموماً برای مشترکین، مصرف‌کنندگان و ساختمان‌های دارای اشتراک و … قابل خریداری و استفاده می‌باشد.

بیمه مسئولیت حرفه‌ای مهندسین طراح، محاسب، مجری و ناظر ساختمانی

مهندسین ناظر، طراح، محاسب و مجری ساختمان عضو سازمان‌های نظام مهندسی استان‌ها و دارای پروانه اشتغال از وزارت مسکن و شهرسازی و شماره امضا شهرسازی از شهرداری، اصلی‌ترین گروه‌های افرادی هستند که می‌توانند از این بیمه‌نامه و پوشش‌های آن بهره‌مند گردند.

بیمه مسئولیت مدنی جامع شهرداری

این بیمه‌نامه خسارات وارده به اشخاص ثالث را که در طی انجام یک کار یا ترک آن صورت پذیرفته باشد، پرداخت می‌نماید. در طی این بیمه‌نامه شرکت بیمه دانا براساس قوانین و شرح وظایف قانونی شهرداری به پرداخت این خسارات می‌پردازد.

بیمه مسئولیت مدنی مدیران هتل و مهمان‌پذیرها

این بیمه‌نامه خسارات مالی و جانی وارده به مسافرین را در طول اقامت آن‌ها در هتل یا مسافرخانه با بهترین شرایط پرداخت می‌نماید. این بیمه‌نامه هتل‌های دارای استخر، مجموعه‌های ورزشی، پارکینگ و … را نیز تحت پوشش خود قرار می‌دهد.

 بیمه-مسئولیت-متصدیان-حمل-و-نقل
بیمه مسئولیت متصدیان حمل و نقل

بیمه مسئولیت متصدیان حمل و نقل

دارندگان شرکت‌ها و موسسات حمل و نقل کالا دربرابر تمامی کالاهای ارسالی مسئول بوده و خسارات وارده به بارها را متناسب با قرارداد بیمه پرداخت می‌نماید. شرکت بیمه دانا این بیمه‌نامه را به صورت‌های انفرادی یا گروهی و داخلی یا بین‌المللی ارائه می‌نماید که هر کدام از آن‌ها براساس نحوه حمل خود به انواع جاده‌ای، ریلی، هوایی، دریایی یا مرکب تقسیم‌بندی می‌گردند.

سایر انواع بیمه مهندسی دانا

 • بیمه‌نامه مسئولیت مدنی مدیران و ناجیان استخر
 • بیمه‌نامه مسئولیت مدنی مدیران آموزشگاه‌ها
 • بیمه‌نامه مسئولیت مدنی مدیران شهربازی
 • بیمه‌نامه مسئولیت مدنی مدیران مهد کودک
 • بیمه‌نامه مسئولیت مدنی نگهبانان مسلح بانک‌ها
 • بیمه‌نامه مسئولیت مدنی آسایشگاه‌ها
 • بیمه‌نامه مسئولیت مدنی پارکینگ‌های عمومی
 • بیمه‌نامه مسئولیت مدنی تعمیرگاه‌های خودرو
 • بیمه‌نامه مسئولیت مدنی شرکت‌های پیمانکار اجرای عملیات طرح‌های عمرانی

پوشش‌ها و کلوزهای بیمه مسئولیت دانا

کلوزهای بیمه مسئولیت دانا درحقیقت پوشش‌هایی است که این بیمه‌نامه به شما ارائه می‌نماید. شما باید پیش از خرید هر کدام از این بیمه‌نامه‌ها نسبت به پوشش‌ها و کلوزهای بیمه مسئولیت دانا اطلاعات لازم را کسب کرده و باتوجه به آن‌ها بهترین بیمه‌نامه را برای خود خریداری نمایند. اصلی‌ترین پوشش‌ها و کلوزهای بیمه مسئولیت دانا به‌شرح زیر می‌باشد:

 • خسارات جانی: این خسارات شامل هزینه‌های فوت، دیه و نقص عضو می‌باشد که سقف تعهدات آن‌ها در بیمه‌نامه ذکر می‌گردد.
 • خسارات مالی: خسارات مالی ممکن است براثر قصور، غفلت و عدم رعایت نکات ایمنی در حین انجام کار برای اشخاص ثالث رخ خواهد داد.

دیگر مقالات پیشنهادی ما