بیمه مسافرتی ترکیه

بیمه-مسافرتی-ترکیه

ترکیه یکی از همسایگان کشور ایران است که از مناطق محبوب ایرانیان بوده و افراد زیادی برای تفریح، خرید و … به آن‌جا سفر می‌نمایند. بدون شک هر سفری با ریسک‌های زیادی همراه است که باید راهکارهای درستی برای رفع آن‌ها اتخاذ گردد تا شما بتوانید سفری خوب را تجربه نمایید. خرید بیمه مسافرتی ترکیه ازجمله راهکارهایی است که شما می‌توانید آن را اتخاذ کرده و به واسطه آن سفری امن و خوب را تجربه نمایید.

بیمه مسافرتی کشور ترکیه یکی از انواع بیمه مسافرتی خارج از کشور است که مزایای زیادی را برای بیمه‌گذاران دارا بوده و در هر شرایطی به بهترین شکل از آن‌ها حمایت می‌نماید. خرید بیمه مسافرتی ترکیه به عنوان یکی از کاربردی‌ترین انواع بیمه مسافرتی خارج از کشور نیازمند کسب اطلاعات در این زمینه است که می‌تواند فرآیند خرید بیمه را برای شما سهولت ببخشد.

بیمه‌شو در این مقاله به شرح کامل بیمه مسافرتی ترکیه پرداخته و شما را با شرایط آن آشنا می‌سازد تا بتواند درراستای خرید بهترین بیمه مسافرتی ترکیه به شما کمک نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بیمه‌نامه مسافرتی می‌توانید مقالات بیمه‌نامه مسافرتی آسیا و بیمه‌نامه مسافرتی دی را نیز مطالعه نمایید.

درباره بیمه مسافرتی ترکیه چه می‌دانید؟

همانطور که می‌دانید شما باید پیش از خرید بیمه اطلاعات لازم درباره آن را کسب نمایید تا بتوانید بهترین و مناسب‌ترین بیمه‌نامه را برای خود خریداری نمایید. برای دستیابی به این اطلاعات می‌توانید به یکی از شرکت‌های بیمه مراجعه کرده یا تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

پوشش-های-بیمه-مسافرتی
پوشش های بیمه مسافرتی ترکیه

پوشش‌های بیمه مسافرتی ترکیه

با تهیه بیمه مسافرتی خارج از کشور به مقصد ترکیه شما از پوشش‌های زیر برخوردار شده و می‌توانید در شرایط مختلف از آن‌ها بهره‌مند گردید. اصلی‌ترین پوشش‌های بیمه مسافرتی ترکیه به شرح زیر می‌باشد:

 • پرداخت هزینه‌های ناشی از گم شدن مدارک شناسایی فرد در طول سفر
 • پرداخت هزینه‌های ناشی از دریافت خدمات دندانپزشکی اضطراری
 • پرداخت هزینه‌های ناشی از بازگرداندن جسد بیمه‌گذار به کشور
 • پرداخت هزینه‌های ناشی از انتقال اضطراری یکی از اعضای درجه یک خانواده بیمه‌گذار به کشور مقصد
 • پرداخت هزینه‌های ناشی از بازگشت اضطراری بیمه‌گذار به کشور درصورت فوت یکی از اعضای درجه یک خانواده وی
 • پرداخت هزینه‌های ناشی از گم شدن بار بیمه‌گذار
 • پرداخت هزینه‌های ناشی از تأخیر در حرکت
 • پرداخت هزینه‌های ناشی از ارسال داروهای اضطراری به کشور مقصد
 • ارسال پیام از جانب بیمه‌گذار در شرایط اضطراری
 • حواله وجه‌الضمانه به فرد بیمه‌گذار
 • حواله وجه به فرد بیمه‌گذار
 • بازگرداندن فرد بیمه‌گذار به کشور درصورت بروز حادثه
 • بازگرداندن کودک بی‌سرپرست فرد بیمه‌گذار به کشور محل اقامت
 • پرداخت هزینه‌های ناشی از پیگیری مسائل حقوقی
 • بازگرداندن افراد درجه یک خانواده فرد بیمه‌گذار به کشور
 • جستجو و ارسال بار بیمه‌گذار

پوشش کرونا برای بیمه مسافرتی ترکیه

 با شیوع ویروس کرونا در سال‌های اخیر اکثریت شرکت‌های بیمه‌ای در تلاش هستند که خدمات خود را در این زمینه گسترش داده و مزایای بیشتری را برای بیمه‌گذاران ارائه می‌نماید. شرکت بیمه‌نامه مسافرتی سامان، ملت و کارآفرین ازجمله شرکت‌هایی هستند که به ارائه این پوشش برای بیمه‌نامه‌های خود پرداخته‌اند و شما می‌توانید هزینه‌های ناشی از بیماری کرونا اعم از تست کرونا، تست PCR، هزینه ویزیت و دارو یا هزینه‌های مرتبط با بستری شدن بیمارستان را به شما پرداخت می‌نماید.

آیا خرید بیمه مسافرتی ترکیه الزامی است؟

یکی از اصلی‌ترین سوالات افراد پیش از اقدام برای خرید بیمه مسافرتی ترکیه اجباری یا اختیاری بودن آن است. شاید برایتان جالب باشد، اما بسیاری از کشورها برای پیشگیری از حوادث و مشکلات ارائه بیمه‌نامه مسافرتی را برای ورود شخص به کشور یا حتی دریافت ویزا الزامی اعلام می‌نماید؛ برای مثال آلمان، اتریش و بسیاری از کشورهای عضو شنگن ازجمله مواردی هستند که ارائه بیمه‌نامه برای دریافت ویزا الزامی بوده و شما باید آن را متناسب با شرایط خود تهیه نمایید.

هزینه بیمه مسافرتی ترکیه

هزینه بیمه مسافرتی ترکیه عموماً به عوامل مختلفی وابسته است که می‌تواند شرایط را برای شما متفاوت نماید. کشور مقصد، تعداد روزهای سفر، سن فرد مسافر و میزان سقف تعهدات ازجمله مواردی هستند که بر هزینه این بیمه‌نامه تأثیرگذار می‌باشد؛ بنابراین در هنگام خرید آن باید اطلاعات لازم به صورت دقیق و صحیح در اختیار شرکت بیمه قرار داده شود. دقت داشته باشید که اعلام هرگونه اطلاعات نادرست در زمان عقد قرارداد می‌تواند در زمان وقوع حادثه مشکلات زیادی را برای شما ایجاد نموده و امکان پرداخت خسارت از جانب شرکت بیمه را به تعویق انداخته یا محدود نماید.

خرید-بیمه-مسافرتی
خرید بیمه مسافرتی ترکیه

خرید بیمه مسافرتی ترکیه

مزایای این بیمه‌نامه به‌گونه‌ای است که باعث گردیده بسیاری از شرکت‌های بیمه‌ای به ارائه آن اقدام کرده و آن را با شرایط مختلف در اختیار بیمه‌گذاران قرار دهند. چنانچه فردی تقاضامند خرید این بیمه‌نامه باشد، می‌تواند به شرکت‌های بیمه‌ای مختلف مراجعه کرده و ضمن کسب اطلاعات اولیه درباره این بیمه‌نامه با کارشناسان مربوطه مشورت نمایید. شما پس از کسب اطلاعات لازم و دریافت مشاوره می‌توانید بهترین بیمه‌نامه را متناسب با شرایط خود انتخاب کرده و نسبت به خرید بیمه به صورت حضوری یا از طریق سایت‌های ارائه‌دهنده فروش آنلاین بیمه اقدام به خرید موردنظر خود نموده و از مزایای آن بهره‌مند گردید.

دیگر مقالات پیشنهادی ما