ایرانگردی با بیمه مسافرتی نوین

بیمه-مسافرتی-نوین

سفر همواره با لحظات خوشی همراه است که تمامی افراد تمایل دارند آن را به بهترین شکل تجربه نمایند. تجربه سفری ایمن، خوب، بدون مشکل همراه با لحظات خوش یکی از تفریحاتی است که تمامی افراد به دنبال آن هستند، اما نباید این مسئله را نادیده گرفت که سفر ممکن است با مشکلات مختلفی همراه بوده و گاهاً ممکن است حوادثی ازقبیل بیماری، گم نمودن مدارک،  تأخیر در پرواز و … نیز در طی آن رخ دهد که می‌تواند خسارات زیادی را به همراه داشته باشد. به همین جهت افراد باید پیش از سفر آینده‌نگری لازم را داشته و تدبیراتی برای رخدادهای احتمالی در نظر بگیرند.

یکی از راهکاری تجربه سفری ایمن تهیه بیمه مسافرتی داخل کشور یا خارج کشور است که بسیاری از شرکت‌های بیمه‌ای به ارائه آن می‌پردازند. شرکت بیمه نوین یکی از شرکت‌هایی است که به ارائه بیمه مسافرتی نوین می‌پردازد و تو شما درصورت تمایل می‌توانید آن را تهیه نمایید.

بیمه‌شو برای راهنمایی بیشتر شما برای درک بهتری شرایط بیمه مسافرتی نوین این مقاله را تنظیم نموده است تا شما درصورت تمایل آن را تهیه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید مقالات بیمه مسافرتی البرز و بیمه مسافرتی سامان را نیز مطالعه نمایید.

سفر-در-ایران
سفر در ایران

بیمه مسافرتی داخل کشور چیست؟

همانطور که می‌دانید اکثریت شرکت‌های بیمه‌ای به ارائه بیمه مسافرتی می‌پردازند، اما باید به این مسئله توجه داشته باشید که این بیمه‌نامه‌ها برای سفرهای خارجی مناسب بوده و تعهدی برای مسافرت‌های داخلی دارا نمی‌باشند. شرکت بیمه نوین برای ارائه خدمات بهتر سعی نموده تا شرایط بیمه مسافرتی داخل کشور را در قالب بیمه حوادث و بیمه مسئولیت ارائه می‌نماید.

با تهیه بیمه مسافرتی نوین در قالب بیمه حوادث و بیمه مسئولیت می‌توانید خطرات احتمالی که در طی یک سفر خارجی رخ خواهد را رفع نمایید. براساس شرایط بیمه مسافرتی نوین هدف از سفر حائز اهمیت نبوده و افراد می‌‌توانند خود و خانوادشان را تحت پوشش بیمه مسافرتی نوین قرار دهند.

بیمه تورهای داخلی

بسیاری از افراد برای راحتی بیشتر ترجیح می‌دهند که با تورهای مسافرتی به سفر بروند. در این حالت مسئول تور دربرابر تمامی حوادثی که ممکن است برای مسافران رخ دهد مسئول خواهد بود. درصورتی که در طی سفر با تورهای مسافرتی حادثه‌ای رخ دهد مسئول مربوطه باید تمامی خسارات وارده را جبران نماید، اما درصورت تهیه بیمه مسافرتی نوین می‌توانند به راحتی این خسارات را جبران نمایند.

بیمه-حوادث
بیمه حوادث

بیمه حوادث برای تورهای مسافرتی

بیمه حوادث یکی از خدمات شرکت‌های بیمه‌ای است که در دو حالت گروهی و انفرادی ارائه می‌شود و حوادث گسترده‌ای را تحت پوشش قرار می‌دهد. چنانچه شما در طی سفر به صورت ناگهانی و به واسطه یک عامل خارجی دچار حادثه گردید شرکت بیمه خسارات وارده را براساس شرایط بیمه مسافرتی نوین پرداخت می‌نماید.

پوشش‌های بیمه حوادث برای تورهای مسافرتی

پوشش‌های دریافتی شما در طی خرید این بیمه‌نامه مقوله‌ای است که باید توجه کامل به آن صورت بگیرد. مهم‌ترین و معمول‌ترین پوشش‌های بیمه‌نامه مذکور به‌شرح زیر می‌باشد:

 • غرامت فوت
 • نقص عضو یا ازکارافتادگی دائم اعم از کلی یا جزئی
 • هزینه پزشکی
 • غرامت روزانه

دقت داشته باشید که شرکت‌های بیمه‌ای ممکن است پوشش‌های اضافه‌تری را ارائه داده و شما می‌توانید با پرداخت حق بیمه بیشتر آن‌ها را تهیه نمایید.

شرایط بیمه حوادث گروهی برای تورهای مسافرتی

بیمه حوادث گروهی دارای شرایطی است که افراد باید پیش از خرید نسبت به آن‌ها آگاهی یابند. اصلی‌ترین شرایط این بیمه‌نامه به‌شرح زیر می‌باشد:

 • حداقل تعداد لازم برای تهیه این بیمه‌نامه ۱۰ نفر می‌باشد.
 • این بیمه‌نامه دارای سقف‌های گسترده‌ای است که شما باید هنگام خرید به این مسئله توجه نمایید.
 • شما در پرداخت این قبیل خسارات باید سهم فرانشیز خود را که در هنگام خرید بیمه تعیین می‌گردد، پرداخت نماید.
 • این بیمه‌نامه دارای محدودیت سنی ۸۰ سال بوده و افراد بالاتر از این سال نمی‌توانند این بیمه‌نامه را تهیه نمایند.

بیمه مسئولیت تورهای مسافرتی

بیمه مسئولیت یکی از خدمات صنعت بیمه است که در انواع مختلف و در حوزه‌های گوناگون ارائه شده و افراد می‌توانند متناسب با شرایط کاری خود یکی از انواع آن را تهیه نمایند. بیمه مدیران تور و مسئولان آژانس‌های مسافرتی داخلی دربرابر مسافران نیز یکی از انواع بیمه مسئولیت است که مزایای زیادی را برای این گروه از افراد ارائه می‌نماید.

با خرید این بیمه‌نامه شرکت بیمه متعهد می‌شود که درصوت وقوع حادثه و بروز خسارات جانی، خسارات وارده را تا سقف معینی پرداخت نماید. اصلی‌ترین پوشش‌های این بیمه‌نامه به‌شرح زیر می‌باشد:

 • فوت
 • نقص عضو
 • هزینه‌های پزشکی

سخن پایانی

بدون شک تمامی افراد به دنبال تجریه روزهایی خوب و سفری ایمن هستند که این مسئله می‌تواند با خرید یک بیمه‌نامه مناسب قابل تهیه باشد. شما مستقیماً با خرید بیمه‌های مسافرتی پوشش‌های گسترده‌ای را برای سفرهای خارجی دریافت نمایید، اما برای سفرهای داخلی باید بیمه مسافرتی داخل کشور را در قالب بیمه مسئولیت و بیمه حوادث تهیه نمایید. شاید در نگاه اول تهیه این بیمه‌نامه غیرضروری تلقی گردد، اما شما با کوتاهی در خرید این بیمه‌نامه، خود را از مزایای زیادی محروم می‌نمایید؛ چراکه گاهاً جبران خسارات وارده غیرقابل ممکن بوده و مشکلات زیادی را برای شما در پی خواهد داشت.

دیگر مقالات پیشنهادی ما