خرید آنلاین بیمه خودرو

Buy-car-insurance-online

در سال‌های اخیر با همه‌گیری اینترنت و شبکه‌های اجتماعی افراد بسیاری از کالاها و خدمات موردنیاز خود را به صورت آنلاین و غیرحضوری تهیه می‌نمایند. بسیاری از سازمان‌ها و کسب‌وکارها نیز برای افزایش سطح خدمت‌رسانی و درآمد خود به استفاده از اینترنت برای کار خود پرداخته‌اند. صنعت بیمه نیز در این زمینه فعال بوده و به ارائه خدمات خود به صورت آنلاین پرداخته است. مردم نیز باتوجه به مشغله‌های بالای خود از این مسئله استقبال نمودند و در حال حاضر بسیاری از افراد اقدام به خرید اینترنتی بیمه می‌نمایند. امکان خرید آنلاین بیمه خودرو یکی از خدمات غیرحضوری صنعت بیمه است که شما می‌توانید از آن‌ها بهره‌مند گردید.

بیمه‌شو به‌عنوان یکی از شرکت‌هایی که علاوه‌بر مراجعه حضوری امکان خرید اینترنتی بیمه را نیز برای شما فراهم می‌نماید، قصد دارد تا در این مقاله به بیان نکات خرید آنلاین بیمه خودرو و مزایای آن بپردازد تا افرادی که در خرید اینترنتی بیمه تردید دارند، اطمینان لازم در این زمینه را کسب نمایند؛ بنابراین اگر شما نیز در این دسته قرار دارید، بهتر است تا پایان این مقاله ما را همراهی نمایید.

آیا خرید آنلاین بیمه خودرو کاری ایمن است؟

امروزه شما با مراجعه به سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات بیمه‌ای این امکان را دارید که نسبت به خرید اینترنتی بیمه اقدام نمایید. خرید آنلاین بیمه خودرو خصوصاً بیمه شخص ثالث و بدنه از اصلی‌ترین خدماتی است که برای بیمه‌گذاران فراهم گشته است.

در ارتباط با ایمن بودن خردی آنلاین بیمه خودرو اعم از بیمه شخص ثالث و بدنه باید این نکته را متذکر شویم که خرید آنلاین هر خدمت یا محصولی که به درستی درباره آن تحقیق نشود، می‌تواند با شکست مواجه شود؛ بنابراین شما پیش از خرید باید اطلاعات لازم را کسب نماییم. برای خرید بیمه نیز باید با انجام تجزیه و تحلیل‌های لازم بهترین سایت را برای خرید آنلاین بیمه انتخاب نمایید تا اطمینان لازم از خرید خود داشته باشید.

مزایای خرید آنلاین بیمه خودرو

به‌طورقطع تمامی افرد در ابتدا به دنبال این هستند که خرید آنلاین بیمه خودرو چه مزیتی برای آن‌ها دارا می‌باشد؟ در ذیل لیستی از اصلی‌ترین مزایای خرید اینترنتی بیمه را بیان می‌نماییم:

 • خرید آنلاین بیمه این امکان را برای شما فراهم می‌نماید که شرایط بیمه‌نامه‌های مختلف و شرکت‌های بیمه‌ای را با هم مقایسه نموده و مناسب‌ترین بیمه‌نامه را برای خود خریداری کنید.
 • به‌طورقطع خرید آنلاین انواع بیمه و عدم مراجعه حضوری زمان و هزینه کمتری را از شما صرف نموده و از مشغله‌های شما می‌کاهد.
 • صرف زمان کمتر برای تهیه خدمات بیمه‌ای و ارسال بیمه‌نامه توسط شرکت بیمه
 • فراهم نمودن شرایطی برای تحقیق درباره انواع مختلف بیمه‌نامه و شرکت‌های بیمه‌ای و اطلاع از مزایا و معایب آن
 • باتوجه به ایجاد شرایطی برای مقایسه و بررسی کامل شما قادر خواهید بود بهترین بیمه‌نامه را برای خود خریداری نمایید.
 • عموماً شرکت‌های بیمه‌ای که از این طریق به فروش بیمه می‌پردازند، شرایطی را برای شما فراهم می‌نمایند که مشورت‌های لازم را از کارشناسان مربوطه دریافت نمایید تا ابهامات لازم را رفع نمایید.
 • امکان خرید آنلاین بیمه خودرو در هر ساعت از شبانه روز برای افراد فراهم گشته است.
 • امکان اطلاع از تخفیفات شرکت‌های مختلف

نحوه خرید آنلاین بیمه خودرو

خرید اینترنتی انواع بیمه خودرو نیازمند طی نمودن مراحلی است که به‌طورقطع آسان‌تر از مراجعه حضوری به مراکز بیمه آن هم با وجود مشغله‌های موجود می‌باشد. در ذیل به بیان نحوه خرید آنلاین بیمه خودرو اعم از بیمه شخص ثالث و بیم بدنه بیان می‌گردد.

خرید آنلاین بیمه شخص ثالث

برای خرید آنلاین بیمه‌نامه شخص ثالث از بیمه‌شو باید چهار مرحله زیر را طی نمایید:

 • وارد سایت بیمه‌شو شده و بیمه شخص ثالث را انتخاب نمایید.
 • پس از انتخاب بیمه‌نامه شخص ثالث شما باید به ترتیب اطلاعات زیر را وارد نمایید:
  1. نوع خودرو اعم از سواری، وانت و …
  2. برند خودرو اعم از پژو و …
  3. مدل خودرو
  4. سال ساخت خودرو
  5. سابقه بیمه‌ای شما
 • در این قسمت شما به صفحه مربوط به اطلاعات بیمه‌نامه مناسب خود ارجاع داده می‌شوید.
 • پس از بررسی شرایط سفارشتان را نهایی کرده و مدارک و اطلاعات درخواستی درباره بیمه‌گذار را تکمیل نمایید. پس از بررسی‌های لازم این بیمه‌نامه برای شما صادر و ارسال می‌شود.

خرید آنلاین بیمه بدنه خودرو

خرید آنلاین بیمه بدنه از سایت بیمه‌‎‎شو نیز نیازمند طی نمودن مراحل زیر می‌باشد:

 • در گام اول وارد سایت بیمه‌شو شده و بیمه بدنه را انتخاب نمایید.
 • در این قسمت از شما اطلاعاتی ازقبیل نوع خودرو، مدل خودرو، سال ساخت، تخفیفات موجود، ارزش خودرو خواسته می‌شود.
 • پس از تعیین موارد فوق، هزینه‌ای را برای شما تعیین نموده و شما درصورت تمایل می‌توانید آن را خریداری نمایید.
 • پس از تعیین بیمه‌نامه موردنیاز خود باید نسبت به وارد نمودن اطلاعات و مدارک خود اقدام نمایید.
 • پس از ثبت نهایی بیمه‌نامه به محل سکونت شما ارسال می‌شود.

دقت داشته باشید که درصورتی که برای اولین بار این بیمه‌نامه را تهیه می‌نمایید یا قصد تغییر شرکت بیمه خود را دارید شرکت بیمه هماهنگی‌های لازم برای بازرسی اولیه شما را انجام خواهد داد.

دیگر مقالات پیشنهادی ما