درباره بیمه عمر کوثر چه می‌دانید؟

بیمه-عمر-کوثر

مشکلات زندگی، تورم، عدم اطلاع از آینده خود و فرزندان و … ازجمله معضل‌ها و نگرانی‌هایی است که عموم مردم با آن مواجه بوده و به دنبال راهی برای رفع آن می‌باشند. خرید بیمه عمر یکی از راهکارهایی است که شما می‌توانید به واسطه آن بسیاری از نگرانی‌های خود را رفع نموده و آینده خود را از جهات مختلف خصوصاً مالی تضمین و ایمن نمایید. بیمه عمر و مزایای آن باعث گردیده که این بیمه‌نامه از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و اکثریت شرکت‌های بیمه‌ای به ارائه آن بپردازند. شرکت بیمه کوثر یکی از همین موارد است که با اعتبار و پشتوانه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به ارائه خدمات بیمه‌ای به بهترین شکل ممکن می‌پردازد. بیمه عمر کوثر یکی از خدمات این شرکت بیمه است که افراد برای تضمین آینده خود می‌توانند آن را خریداری نمایند.

بدون شک اطلاع از مزایای بیمه عمر کوثر باعث می‌گردد تا شما بتوانید با خیالی آسوده‌تر و با دیدی بازتر نسبت به خرید بیمه از شرکت بیمه کوثر اقدام نمایند؛ درهمین راستا بیمه‌شو به تنظیم این مقاله پرداخته است تا با شرح کامل شرایط و مزایای بیمه عمر کوثر شما را در خرید این بیمه‌نامه حمایت نماید. ما به شما مطالعه مقالات بیمه شخص ثالث کوثر و بیمه عمر ملت را نیز توصیه می‌نماییم؛ چراکه این مقالات می‌توانند برای شما مفید واقع گردند.

طرح‌های بیمه عمر کوثر

بیمه عمر کوثر همانند بیمه عمر سایر شرکت‌ها دارای طرح‌ها و انواع مختلفی است که هر فرد باید متناسب با شرایط خود یکی از آن‌ها را با بهترین شرایط از شرکت بیمه کوثر خریداری نمایند. طرح‌های این بیمه‌نامه در شرکت مذکور به‌شرح زیر می‌باشد:

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری کوثر

با خرید این طرح از بیمه عمر کوثر شما علاوه‌بر دریافت خدمات بیمه‌ای در زمان موردنیاز، نوعی سرمایه‌گذاری و آینده‌نگری هم انجام خواهید داد که هر کدام از آن‌ها مزایای زیادی را برای شما در پی خواهد داشت. درحالت کلی این طرح را می‌توان کامل‌ترین طرح بیمه عمر این شرکت تلقی نمود.

بیمه-عمر-و-آتیه-فرزندان
بیمه عمر و آتیه فرزندان

بیمه عمر و تأمین آتیه فرزندان

بدون شک آینده فرزندان یکی از اصلی‌ترین نگرانی‌های والدین محسوب شده و آن‌ها پیوسته درصدد به دنبال تضمین آینده فرزندان خود هستند. در این راستا شما می‌توانید این طرح از بیمه را خریداری نموده  با پرداخت مبلغ ناچیزی حق بیمه آینده خود را تضمین نمایید. پرداخت سرمایه فوت و هزینه بیماری‌های خاص ازجمله مزایای این بیمه‌نامه می‌باشد.

بیمه عمر زمانی انفرادی

اگر فرد در طول مدت این قرارداد فوت نماید، شرکت بیمه سرمایه فوت وی را به ذی‌نفعان پرداخت می‌نماید. دقت داشته باشید که درصورت حیات فرد پس از اتمام قرارداد شرکت بیمه تعهدی برای بیمه‌گذار نخواهد داشت. همچنین این بیمه‌نامه عموماً یک ساله بوده و بیمه‌گذاران را تا سن ۷۰ سالگی تحت پوشش قرار می‌دهد.

بیمه عمر مانده بدهکار انفرادی

این طرح بیمه عمر کوثر برای افرادی مناسب است که نگران اقساط خود پس از فوت می‌باشند. درصورت خرید این طرح شرکت بیمه کوثر متعهد می‌شود که درصورت فوت فرد بیمه‌گذار تمامی اقساط وی به بانک‌ها، موسسات مالی و اعتباری و … را پرداخت نماید. این کار باعث می‌شود تا فشارها ازروی خانواده و فرزندان فرد بیمه‌گذار برداشته خواهد شد.

پوشش‌های بیمه عمر کوثر

  • پوشش فوت: اگر فرد در طول قرارداد فوت نماید، شرکت بیمه سرمایه فوت را به وی پرداخت می‌نماید.
  • پوشش فوت براثر حادثه: اگر فرد درطول حادثه براثر حادثه فوت نماید، شرکت بیمه علاوه‌بر سرمایه فوت، سرمایه فوت براثر حادثه را نیز به ذی‌نفعان پرداخت می‌نماید.
  • پوشش امراض خاص: اگر بیمه‌گذار در طول مدت بیمه‌نامه به بیماری‌های سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی باز قلب، پیوند اعضا و انواع سرطان مبتلا گردد شرکت بیمه هزینه درمان وی را پرداخت می‌نماید.
  • پوشش نقص عضو و ازکارافتادگی: نقص عضو براثر حادثه باعث می‌گردد که شرکت بیمه مبلغی را به آن‌ها پرداخت نماید.
  • پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه: اگر فرد در طول قرارداد براثر حادثه دچار ازکارافتادگی گردد، شرکت بیمه تا پایان قرارداد وی را از پرداخت حق بیمه معاف می‌نماید.
مزایای-بیمه-عمر
مزایای بیمه عمر

مزایای بیمه عمر کوثر

اصلی‌ترین مزایای بیمه عمر کوثر به‌شرح زیر می‌باشد:

  • بیمه‌گذار درصورت تمایل می‌تواند نسبت به بازخرید بیمه‌نامه خود و دریافت اندوخته بیمه اقدام نماید.
  • شما درصورت تمایل می‌توانید با تغییر در مبلغ پرداختی تحت عنوان حق بیمه، پوشش‌ها و سقف تعهدات را افزایش دهید.
  • سرمایه‌گذاری شما تحت عنوان بیمه عمر معاف از مالیات می‌باشد.
  • فرد بیمه‌گذار می‌تواند پس از گذشت دو سال از خرید بیمه‌نامه تا سقف ۹۰% از ارزش بازخریدی از شرکت بیمه بدون نیاز به ضامن و سفته وام دریافت نماید.
  • شما برای سرمایه خود سود مشارکتی و تضمینی را از شرکت بیمه کوثر دریافت خواهید نمود.

استعلام بیمه عمر کوثر

شرکت بیمه کوثر امکان دریافت استعلام بیمه عمر را به صورت آنلاین و ازطریق سایت خود فراهم نموده است. برای دریافت استعلام بیمه عمر شما باید رقم راست بیمه‌نامه، کدملی و شماره شناسایی را به همراه داشته باشید. با استعلام این بیمه‌نامه مشخصات بیمه‌نامه، بیمه‌گذار، میزان تعهدات و پوشش‌های بیمه‌نامه، مشخصات ذی‌نفعان بیمه‌نامه، مشاهده وضعیت واریزی‌های انجام‌شده در بیمه‌نامه، مشاهده اعلامیه بدهکار بیمه‌‌نامه در سال جاری، مشاهده وضعیت وام دریافتی، میزان سود‌های مشارکت واریزی و الحاقیه‌های بیمه‌نامه را به صورت کامل مشاهده نمایید.

دیگر مقالات پیشنهادی ما