Skip to content

فهرست مطالب

خیلی از ما وقتی اسم بیمه را می‌شنویم، احساس می‌کنیم که با یک قرارداد پیچیده‌ی پر از تبصره و قانون طرفیم. قراردادی که در آن شرکت بیمه هم جیب‌مان را خالی می‌کند و هم موقع دریافت خسارت، به یکی از همان بندها و تبصره‌ها استناد می‌کند تا خسارت را نصفه‌نیمه پرداخت کند و یا اصلا پرداخت نکند. همین می‌شود که غیر از خرید بیمه‌های ضروری مثل بیمه بدنه و شخص ثالث و درمان تکمیلی، نه سراغ خرید بیمه‌نامه‌ای دیگر می‌رویم و نه دوست داریم درباره‌شان چیزی بشنویم. اگر کمی شجاع‌تر و ریسک‌پذیرتر باشیم، ممکن است سراغ خرید یکی از طرح‌های بیمه عمر و سرمایه‌گذاری هم برویم.

البته در سال‌های اخیر با بهبود وضعیت خدمات‌رسانی بیمه‌ای به افراد و اطلاع‌رسانی‌های بهتر، کمی از آن جو منفی علیه بیمه و بیمه‌گری کم شده است. به‌خصوص که کسب‌وکارهای اینترنتی فروش بیمه مثل بیمه‌شو هم به میدان آمده‌اند تا افراد جامعه را بیشتر برای خرید بیمه ترغیب کنند. به همین دلیل است که امروز از روند صدور آنلاین بیمه‌نامه در بیمه‌شو می‌گوییم و جزئیات مربوط به هر یک از بیمه‌نامه‌هایی که در بیمه‌شو صادر می‌شود را با هم بررسی می‌کنیم. پس با ما همراه باشید.

بیمه شو چیست؟

بیمه خریدن کار آسانی نیست. در این فرایند هم باید انواع طرح‌های بیمه‌ای و بیمه‌نامه‌ها را بشناسید، هم بتوانید شرکت‌های بیمه‌ای را با هم مقایسه کنید، هم با اصطلاحات و عبارت‌های تخصصی بیمه آشنا باشید و هم مراحل حضوری ارائه‌ی مدارک و بازدید اولیه و صدور بیمه‌نامه را از سر بگذرانید. پس بگذارید جمله‌مان را این‌طور اصلاح کنیم: «خرید بیمه اصلا کار آسانی نیست!»

همین پیچیدگی و دشوار بودن فرایند صدور بیمه‌نامه برای کسانی که با مفهوم بیمه و بیمه‌گری آشنا نیستند، یکی از دلایل مهم حضور پلتفرم بیمه‌شو است. بیمه‌شو یک ارائه‌دهنده‌ی خدمات آنلاین بیمه‌ای است که از طریق آن هم با بیمه‌نامه‌های مختلف آشنا می‌شوید، هم به زبانی ساده با تعریف و پوشش‌های مختلف بیمه‌نامه‌های پرکاربرد آشنا می‌شوید و هم در فرایندی بی‌دردسر می‌توانید جزئیات و حق‌بیمه‌ی یک بیمه‌نامه‌ی مشخص را نزد بیمه‌گرهای مختلف مقایسه کنید. به این ترتیب، بدون آن‌که نیاز باشد به شعبه یا نمایندگی‌های بیمه مراجعه کنید، از طریق کامپیوتر یا تلفن همراه‌تان می‌توانید بیمه‌نامه‌ی دلخواه‌تان را خریداری کنید. در این مسیر کارشناس‌های بیمه‌شو هم همراه شما هستند و از طریق سایت یا تماس تلفنی شما را راهنمایی می‌کنند. پشتیبانی سایت هم برای پاسخ به پرسش‌های احتمالی در کنار شماست.

پس مهم‌ترین هدف بیمه‌شو اصلاح همان جمله‌ای است که این متن را با آن شروع کردیم: «بیمه خریدن با بیمه‌شو آسان می‌شود.»

روند صدور بیمه نامه در بیمه شو

صدور-بیمه-نامه

اگر قصد خرید بیمه‌نامه‌ای مشخص را دارید، کافی‌ست سری به صفحه اصلی سایت بیمه‌شو بزنید و از منوی بالای صفحه گزینه‌ی «خرید بیمه» را انتخاب کنید. در صفحه‌ی جدید لیستی از خدمات فعلی بیمه‌شو را خواهید دید. با انتخاب بیمه‌نامه‌ی موردنظرتان، سایت شما را برای استعلام و خرید آن بیمه‌نامه به صورت خودکار راهنمایی می‌کند.

اما ممکن است بخواهید قبل از خرید بیمه‌نامه، اطلاعات بیشتر و مفصل‌تری از آن طرح بیمه‌ای یا از آن شرکت بیمه‌ای خاص بخوانید. برای این کار، بلاگ بیمه‌شو در کنار شماست. از طریق صفحه اصلی سایت به بلاگ بیمه‌شو دسترسی دارید. همچنین برای پیدا کردن مطالبی که به صورت مشخص درباره‌ی بیمه‌نامه‌ی شما منتشر شده است، بهتر است از قابلیت جستجوی سایت استفاده کنید. برای این کار، از گوشه‌ی بالا و سمت چپ سایت روی علامت جستجو که با ذره‌بین طراحی شده است کلیک کنید. در باکسی که باز می‌شود، کلمه‌ی کلیدی مربوط به سوال‌تان را تایپ کنید. مثلا اگر می‌خواهید درباره بیمه شخص ثالث شرکت بیمه ایران بیشتر بدانید کافی‌ست عبارت «بیمه ثالث ایران» را تایپ کنید و سپس کلید اینتر را بزنید.

به این ترتیب، به صفحه‌ی جدیدی هدایت می‌شوید که در آن هم لینک مطلبی که درباره‌ی بیمه شخص ثالث ایران نوشته شده است را خواهید دید و هم به لینک بقیه‌ی مطالبی که در رابطه با بیمه شخص ثالث در بلاگ بیمه‌شو منتشر شده است، دسترسی خواهید داشت.

انواع بیمه نامه های قابل خرید در بیمه شو

بیمه-نامه-های-بیمه-شو

از طریق پلتفرم بیمه‌شو امکان خرید و صدور اینترنتی بیمه‌نامه‌های زیر فراهم شده است. در ادامه پوشش‌های مهم مربوط به هر یک از بیمه‌نامه‌ها را توضیح می‌دهیم.

  • خرید بیمه عمر
  • خرید بیمه شخص ثالث
  • خرید بیمه بدنه
  • خرید بیمه تکمیلی درمان
  • خرید بیمه فرزندان
  • خرید بیمه آتش‌سوزی و زلزله
  • خرید بیمه مسافرتی
  • خرید بیمه شخص ثالث موتورسیکلت

خرید بیمه عمر در بیمه شو

خرید-بیمه-عمر

با خرید بیمه عمر و سرمایه‌گذاری در بیمه شو آینده‌ای مطمئن را به خود و اعضای خانواده‌تان هدیه دهید. با خرید این بیمه‌نامه، با گذشت زمان اندوخته‌ای قابل‌توجه برای شما جمع خواهد شد که می‌توانید از آن به عنوان مستمری و حقوق دوران بازنشستگی‌تان استفاده کنید. از طرف دیگر به بیمه‌ی عمر و سرمایه‌گذاری مالیات تعلق نمی‌گیرد و همچنین از محل این بیمه‌نامه بدون نیاز به ضامن و وثیقه امکان دریافت وام وجود دارد. ارائه‌ی پوشش‌های تکمیلی مانند پوشش درمان از دیگر مزایای بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری است.

خرید بیمه شخص ثالث در بیمه شو

خرید-بیمه-شخص-ثالث

همه‌ی کسانی که صاحب وسیله‌ی نقلیه هستند از اهمیت خرید و تمدید به موقع بیمه‌نامه‌ی شخص ثالث‌شان آگاه‌اند. خرید و تمدید آنلاین بیمه شخص ثالث در بیمه‌شو فرصت مناسبی را فراهم می‌کند تا بدون نیاز به مراجعه‌ی حضوری به نمایندگی‌های بیمه، برای شما بیمه‌نامه‌ صادر شود. از طرف دیگر با وارد کردن اطلاعات‌ مربوط به خودرو به لیستی کامل از شرکت‌های بیمه همراه با سطح توانگری و نرخ حق‌بیمه‌شان دسترسی خواهید داشت. به این ترتیب می‌توانید بیمه‌گرهای مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین گزینه را با توجه به نیاز و بودجه‌تان انتخاب کنید.

خرید بیمه بدنه در بیمه شو

بیمه-بدنه-بیمه-شو

خودروی شما وقتی به معنای واقعی کلمه بیمه می‌شود که در کنار بیمه شخص ثالث، بیمه‌نامه‌ی بدنه را هم برای آن فراهم کنید. خرید بیمه بدنه در بیمه‌شو به آسانی و در چند گام ساده انجام می‌شود. کافی‌ست برند خودرو را همراه با مدل و نوع کاربری آن در سایت مشخص کنید تا به سمت خرید بهترین بیمه‌نامه‌ی بدنه‌ای که در بازار برای خودروی شما موجود است، هدایت شوید. در کنار پوشش‌های اصلی بدنه (حادثه، صاعقه، انفجار، آتش‌سوزی و سرقت کلی) امکان انتخاب میان پوشش‌های فرعی مانند شکست شیشه، ایاب و ذهاب و پوشش نوسانات قیمت نیز وجود دارد.

خرید بیمه تکمیلی درمان در بیمه شو

خرید-بیمه-تکمیلی

همان‌طور که می‌دانید پوشش درمان تامین اجتماعی نمی‌تواند به تنهایی هزینه‌های مربوط به خدمات پزشکی و پیراپزشکی را جبران کند. از طرف دیگر، تهیه‌ی بیمه درمان تکمیلی در شرکت‌های بیمه به صورت گروهی انجام می‌شود. به این ترتیب اگر در جایی مشغول به کار نباشید و یا بخواهید به صورت انفرادی آن را تهیه کنید به در بسته می‌خورید. اما امکان خرید بیمه درمان تکمیلی انفرادی در بیمه‌شو فراهم شده است. به این ترتیب بدون نیاز به قرار گرفتن در گروه‌های حداقل پنجاه‌نفره‌ی کاری، می‌توانید از مزایای بیمه درمان تکمیلی برای خود و اعضای خانواده‌تان بهره‌مند شوید.

خرید بیمه فرزندان در بیمه شو

خرید-بیمه-فرزندان

بیمه فرزندان یکی از طرح‌های بیمه‌ی عمر و سرمایه‌گذاری است که برای تامین آینده‌ی فرزندان‌تان طراحی شده است. پرداخت وام، پوشش مستمری، پوشش حوادث و هزینه‌های پزشکی، پرداخت سود مشارکت و معافیت از پرداخت حق‌بیمه در شرایط خاص از مزایای این بیمه‌نامه است. برای تهیه‌ی این بیمه‌نامه و اطلاع یافتن از جزئیات آن کافی‌ست به صفحه‌ی خرید بیمه فرزندان در سایت بیمه‌شو مراجعه کنید.

خرید بیمه آتش سوزی و زلزله در بیمه شو

خرید-بیمه-آتش-سوزی

هیچ خانه و ملک و آپارتمانی نیست که از خطر زلزله و آتش‌سوزی کاملا در امان باشد. اتفاقی که هرچند ریسک وقوع آن کم است، اما اگر اتفاق بیفتد خسارتی سنگین را به صاحب آن ملک وارد می‌کند. با خرید بیمه آتش‌سوزی و زلزله در بیمه‌شو، ملک شما در برابر سه پوشش اصلی آتش، صاعقه و انفجار تحت پوشش قرار می‌گیرد. همچنین می‌توانید پوشش‌های دلخواه‌تان را از میان پوشش‌های اضافی انتخاب کنید تا بیمه‌نامه براساس نیاز و سلیقه‌ی شما طراحی و صادر شود.

خرید بیمه مسافرتی در بیمه شو

خرید-بیمه-مسافرتی

سفر به کشورهای خارجی بدون داشتن بیمه‌نامه‌ی مسافرتی ریسک بالایی را به همراه دارد. خرید بیمه مسافرتی از بیمه‌شو به شما کمک می‌کند تا در هنگام سفر خیال‌تان از بابت اتفاقات ناگهانی که ممکن است در سفر رخ بدهد، آسوده باشد. در این بیمه‌نامه پوشش‌هایی مانند هزینه‌های پزشکی و دندان‌پزشکی، هزینه‌ی خرید دارو، هزینه‌ی مسائل حقوقی و هزینه‌های مربوط به بار، مدارک مسافر و تاخیر پرواز به بیمه‌گذار ارائه می‌شود.

خرید بیمه شخص ثالث موتورسیکلت در بیمه شو

خرید-بیمه-ثالث-موتور

فقط اتومبیل و وسایل نقلیه‌ی سواری نیستند که به بیمه‌نامه شخص ثالث نیاز دارند. بلکه موتورسیکلت‌ها هم باید بیمه‌نامه‌ی معتبر شخص ثالث داشته باشند. برای خرید بیمه شخص ثالث موتورسیکلت بیمه‌شو همراه شماست. بیمه شخص ثالث موتورسیکلت از شما در برابر خسارت‌های مالی و جانی وارده بر اشخاص ثالث در تصادف‌های رانندگی حمایت می‌کند. با توجه به ریسک بالای حوادث رانندگی، تهیه‌ی آن برای تمام راکبین موتورسیکلت ضروری و لازم است.

در مطلبی که خواندید با انواع پوشش‌ها و خدماتی که توسط پلتفرم آنلاین استعلام، مقایسه و خرید بیمه‌شو ارائه می‌شود، آشنا شدید. به‌خاطر داشته باشید که بیمه‌شو یک شرکت معتبر و ثبت‌شده است که با تعداد زیادی از بیمه‌گرهای برتر ایرانی همکاری دارد. همین نکته باعث می‌شود تا در هنگام استعلام و خرید بیمه‌نامه حق انتخاب داشته باشید و بیمه‌نامه‌ توسط شرکت بیمه‌ای موردنظرتان صادر شود. ارائه‌ی خدمات پشتیبانی قبل و بعد از صدور بیمه‌نامه از دیگر مزایای بیمه‌شو است تا با اطمینان بیشتری از خدمات آنلاین این پلتفرم استفاده کنید.