طرح‌های بیمه آتش‌سوزی واحدهای مسکونی بیمه معلم

طرح‌های بیمه آتش‌سوزی واحدهای مسکونی

طرح‌های بیمه آتش‌سوزی واحدهای مسکونی بیمه معلم

شرکت‌های بیمه با توجه به آیین‌نامه رشته آتش‌سوزی هرکدوم طرح‌های متفاوتی رو برای حوادثی در نظر گرفتن. اینقد حوادث زیاد هستن و متنوع که باعث شده این رشته، جز دستۀ شناور قرار بگیره که میشه بهش مواردی رو اضافه کرد. پس حتما بدونید که کدوم شرکت مناسب حال شماست. طرح‌های بیمه آتش‌سوزی واحدهای مسکونی بیمه معلم رو به طور خلاصه نگاهی میندازیم. مشورت با کارشناس این طرح ضروری هستش تا با جزئیات آشنا بشید.

حوادث زیادن. از سه دسته اصلی(آصا) گرفته تا بلایای طبیعی و سقوط هواپیما روی ساختمون! شرکت بیمه معلم در راستای افزایش رضایت مشتریان خودش از خدمات بیمه‌نامه آتش‌سوزی، طرح‌های بخصوصی رو علاوه بر طرح‌های عمومی خودش در نظر گرفته. طرح‌های عمومی به سه دسته: مسکونی، صنعتی و غیرصنعتی تفکیک شدن که اکثر شرکت‌های بیمه هم این تفکیک رو دارن. توی طرح مسکونی مطابق با مفاد بیمه‌نامه آتش‌سوزی و متمم‌هایی که مابین طرفین هماهنگ شدن، ساختمان، اثاثیه و تاسیسات واحد یا واحدهای مسکونی تحت حمایت بیمه معلم میرن.

بیمه آتش سوزی بیمه پارسیان

طرح‌های ویژه بیمه‌نامه آتش‌سوزی بیمه معلم

این طرح‌ها برای گروه‌های هدف معین به اجرا در میان. یکی از اونا طرح جامع خانه و خانواده هستش. با اینکه مطابق آیین‌نامه رشته آتش‌سوزی فقط خسارات مالی تحت پوشش هستن، این طرح غرامت فوت و نقص عضو کلی و جزئی بیمه‌گذار و اعضا خانواده‌اش رو هم حمایت میکنه. در صورتی که در محل مسکونی بیمه‌گذار اون ضرر رو متحمل شده.

طرح دیگه از رشته آتش‌سوزی بیمه معلم به اسم آسایش ایرانیان هستش که علاوه بر آصا، زلزله، طوفان، سیل و ضایعات ناشی از برف و باران هم شامل حال بیمه‌گذار میشه.

بیمه آتش سوزی بیمه پاسارگاد

طرح آرامش خانواده از طرح‌های مسکونی رشته آتش‌سوزی بیمه معلم علاوه بر موارد ذکر شده فوق سرقت رو هم مدنظر میاره. همچنین اشخاص ثالث آسیب دیده بر اثر حادثه در محل مسکونی بیمه‌گذار. خسارتی که به همسایه‌ها وارد میشه. غرامت فوت، نقص عضو کلی یا جزئی بیمه‌گذار و اعضا خانوادش تا سقف مقرری که توی بیمه‌نامه ثبت شده. توی این موارد لازمه بشینید و با حوصله با کارشناس صحبت کنید. ببینید نیاز خودتون چیه و چی واستون مهمه. بیمه معلم توی این طرح مسکونی رشته آتش‌سوزی خسارت وارده به خودرو شخصی بیمه‌گذار یا اعضا خانوادش که مستقر توی پارکینگ منزل خسارت دیده بودن رو پوشش میده. این خیلی میتونه مورد متمم مهمی باشه که شاید شرکت‌های دیگه در نظر گرفته نباشن.

بیمه آتش سوزی بیمه آسیا

طرح‌های ویژه بیمه‌نامه آتش‌سوزی
(طرح‌های ویژه بیمه‌نامه آتش‌سوزی)

حتما طوری باشه که شرکت بیمه‌ای بعدش هم متعهد باشه که پشتیبانی خودش رو ادامه بده. اینطوری بهتره. مثلا توی همین طرح مسکونی رشته آتش‌سوزی بیمه معلم هزینه اجاره و اسکان موقت بیمه‌گذار و اعضای خانودش بعد از وقوع حادثه رو پشتیبانی میکنه. البته اگه سرقت شامل حال این قضیه نمیشه. هزینه پزشکی اشخاص ساکن در محل حادثه که از وقوع خطرات بیمه‌شده ناشی شده باشن تا سقف مقرر بیمه‌نامه پرداخت میشه.

بیمه آتش سوزی بیمه سامان

طرح فرهنگ مختص اماکن آموزشی طراحی شده. یه طرح ویژه بیمه معلم رو برای فرهنگیان خاص کرده و اونم طرح مهر فرهنگیان هست. به موجب طرح مهر فرهنگ منازل مسکونی فرهنگیان در مقابل آصا، زلزله، ضایعات ناشی از برف و باران، طوفان، سیل، سقوط بهمن، سقوط هواپیما و سنگینی برف، ترکیدگی لوله آب و سرقت با شرایط مشخص تحت پوشش بیمه معلم میره.

بیمه آتش سوزی بیمه البرز

طرح انارستان یکی دیگه از طرح‌های مسکونی بیمه‌نامه رشته آتش سوزی بیمه معلم هستش. منازل مسکونی کلیه اقشار جامعه در مقابل آصا، سیل، طوفان و گردباد تحت پوشش میرن.

طرح‌های دیگه‌ای هم هستن که بهتره برای کسب اطلاعات بیش‌تر اول بشینید و شرایط خودتون رو بسنجید. بودجه‌ای که میتونید سالیانه تامین کنید. خطراتی که فکر می‌کنید توی اون محیط احتمال وقوع بیش‌تری دارن. تخفیفات شرکت بیمه‌ای و مواردی از این دست. با کارشناس طرح‌های مسکونی رشته آتش‌سوزی بیمه معلم تماس بگیرید؛ حتی اگه جز قشر فرهنگیان نیستید بیمه معلم طرح‌های ویژه‌ای داره که شاید متناسب حال و وضعیت شما باشه.

دیگر مقالات پیشنهادی ما