مزایای بیمه عمر دانا

مزایای-بیمه-عمر-دانا

بیمه عمر دانا یکی از خدمات مفید شرکت بیمه‌ای دانا است که مزایای زیادی را برای بیمه‌گذاران خود ارائه می‌نماید. این بیمه‌نامه امکانات گسترده‌ای را برای شما در پی دارد که اطلاع از آن‌ها می‌تواند شما را به خرید آن تشویق می‌نماید. شرکت بیمه دانا یکی از شرکت‌های فعال در صنعت بیمه است که خدمات گسترده‌ای را برای بیمه‌گذاران خود ارائه نموده و از آن‌ها در زمان‌های مختلف حمایت می‌نماید. بیمه عمر دانا یکی از همین خدمات است که با وجود سابقه کم توزیع آن دارای متقاضیان زیادی می‌باشد.

بسیاری از افراد پیش از خرید بیمه‌نامه عمر دانا به دنبال اطلاع از مزایای بیمه دانا و معایب آن هستند تا بتوانند با اطلاع از آن‌ها و تطابق‌شان با معیارهای خود بهترین بیمه‌نامه را خریداری نمایند. دقت داشته باشید که بیمه عمر دانا در تلاش است که از شما در شرایط مختلف حمایت نماید؛ بنابراین اگر با شرایط شما تناقضی داشته باشد به‌عنوان مشکل شناخته می‌شود.

بیمه‌شو درراستای کمک به بیمه‌گذاران برای انتخاب بهتر در بیمه عمر تصمیم دارد تا در این مقاله به معرفی مزایای بیمه دانا برای این بیمه‌نامه بپردازد؛ بنابراین اگر شما نیز قصد خرید این بیمه‌نامه را دارید، بهتر است که تا پایان این مقاله ما را همراهی نموده و برای کسب اطلاعات بیشتر مقالات بیمه عمر دانا و انواع بیمه عمر دانا را نیز مطالعه فرمایید، زیرا می‌تواند به رفع ابهامات شما در این زمینه کمک نماید.

بیمه‌نامه عمر دانا و مزایای آن

شرکت بیمه‌ای دانا نامی است که احتمالاً به گوش شما نیز خورده است. شرکت بیمه‌ای دانا دارای خدمات گسترده‌ای است که بیمه عمر دانا یکی از آن‌ها می‌باشد. بیمه عمر دانا دارای خدمات گسترده‌ای است که می‌تواند به شما برای داشتن زندگی بهتر کمک نماید. مزایای بیمه دانا برای بیمه عمر در ادامه شرح داده خواهد شد:

پوشش-های-درمانی
پوشش های درمانی

 

مزایای بیمه‌نامه عمر دانا برای پوشش‌های بیمه‌ای

گروه اول از مزایای بیمه دانا برای بیمه عمر مربوط به پوشش‌هایی است که شرکت بیمه دانا به بیمه‌گذاران خود ارائه می‌نماید. اصلی‌ترین پوشش‌هایی که شما می‌توانید با خرید بیمه‌نامه عمر دانا آن‌ها را تهیه نمایید به‌شرح زیر می‌باشد:

  • پوشش فوت براثر حادثه: اگر فرد بیمه‌گذار در مدت زمان اعتبار بیمه‌نامه براثر یک حادثه فوت نماید شرکت بیمه ۱ تا ۴ برابر سرمایه فوت عادی را تا سقف معینی به ذی‌نفعان آن پرداخت می‌نماید.
  • پوشش نقص عضو: اگر بیمه‌گذار در طی یک حادثه دچار نقص عضو جزئی، کلی و دائم گردد، شرکت بیمه‌ای دانا سرمایه فوت را تا سقف معینی به شما پرداخت می‌نماید.
  • پوشش امراض خاص: بیماری‌های خاص که شامل سکته قلبی و مغزی، عمل قلب باز، پیوند اعضای اصلی بدن و انواع سرطان می‌باشد، شرکت بیمه حداکثر ۳۰% سرمایه فوت را تا سقف معینی پرداخت می‌نماید.
  • پرداخت هزینه‌های پزشکی: درصورت خرید این پوشش شرکت بیمه دانا هزینه‌های درمانی ناشی از بیماری‌های تحت پوشش را به بیمه‌گذار می‌نماید.
  • پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه: یکی از پوشش‌های بیمه عمر دانا مربوط به معافیت از پرداخت حق بیمه است. اگر فرد در مدت اعتبار بیمه‌نامه دچار ازکارافتادگی گردد، ضمن برخورداری از سایر پوشش‌ها از پرداخت حق بیمه معاف می‌گردد.
  • پوشش درآمد ازکارافتادگی: اگر فرد بیمه‌گذار در طول قرارداد دچار ازکارافتادگی گردد، می‌تواند از شرکت بیمه ۱ تا ۳ برابر آخرین حق بیمه پرداختی خود را به صورت مستمری دریافت نماید.

مزایای بیمه‌نامه عمر دانا برای سرمایه‌گذاری

بیمه‌نامه عمر دانا دارای شرایطی است که می‌توان آن را نوعی سرمایه‌گذاری تلقی نمود. چراکه اگر بیمه‌گذار حق بیمه‌های خود را پرداخت نماید، اندوخته‌ای برای وی ایجاد می‌گردد که مشمول دو سود مشارکتی و تضمینی می‌باشد. پس از پایان اعتبار این بیمه‌نامه شما می‌توانید اندوخته خود را به صورت یکجا یا به صورت مستمری از شرکت بیمه دریافت نمایید که همین مسئله مزیت‌های زیادی را برای شما در پی خواهد داشت.

مزایای بیمه عمر دانا برای دریافت وام

یکی از مزایای بیمه دانا برای بیمه عمر فراهم نمودن شرایطی برای دریافت وام از اندوخته‌تان می‌باشد. به‌طورقطع شما نیز از مشکلات دریافت وام از بانک‌ها و سایر موسسات مالی و یافتن ضامن‌ها را آگاه هستید، اکنون ما باید این مژده را به شم بدهیم که بیمه عمر دانا این مشکلات را برای شما رفع نموده است. بیمه‌گذاران پس از گذشت دو سال از خرید بیمه عمر دانا می‌توانند تا ۹۰% از اندوخته خود را بدون نیاز به ضامن و سفته به صورت وام دریافت نمایند.

بازنشستگی
بازنشستگی

 

مزایای بیمه عمر دانا برای دوران بازنشستگی

مهم‌ترین مزیت بیمه عمر بدون شک حمایت از بیمه‌گذاران در دوران بازنشستگی است. عموم افراد نگران هزینه‌های خود در آینده و در دوران بازنشستگی هستند که می‌تواند سختی‌های زیادی را برای آن‌ها در پی داشته باشد. بیمه عمر دانا این امکان را برای شما فراهم می‌نماید که اندوخته خود را در زمان بازنشستگی به صورت یکجا یا به صورت مستمری دریافت نمایند و از فرد در آینده حمایت نمایند.

امکان بازخرید بیمه

یکی از معمول‌ترین سوالاتی بیمه‌گذاران درباره بیمه عمر مطرح می‌نمایند امکان لغو بیمه‌نامه می‌باشد. شرکت بیمه‌ای دانا این امکان را برای شما فراهم نموده است که درصورت تمایل بتوانید بیمه‌نامه خود را بازخرید نموده و اندوخته خود را از شرکت بیمه دریافت نمایید. البته توصیه ما به شما این است که تاحدامکان از بازخرید بیمه خود خودداری نموده و تا پایان قرارداد آن را طی نمایید.

دیگر مقالات پیشنهادی ما