Skip to content

فهرست مطالب

تصور کنید که در خانه‌تان نشسته‌اید و در آرامش و اطمینان می‌توانید بیمه‌نامه‌ای را طراحی و تدوین کنید که مدت اعتبار و حق‌بیمه‌هایش براساس نیاز و خواسته‌ی شما مشخص شده است. بیمه‌نامه‌ای که به پشتوانه‌ی مزایای مالی‌ و سرمایه‌گذاری‌اش هم آینده‌ی خود و اعضای خانواده‌تان را تامین می‌کنید و هم از مزایای بیمه‌ای آن بهره‌مند خواهید شد. در کنار تمام این جنبه‌های مثبت، امکان دریافت وام از ذخیره‌ی بیمه‌نامه و یا بازخرید آن را هم خواهید داشت. آن هم بدون نیاز به معرفی ضامن معتبر یا ارائه‌ وثیقه و یا حتی بازپرداخت وام با نرخ‌های هنگفت و سرسام‌آور.

خرید آنلاین بیمه عمر از بیمه شو چنین امکانی را به وجود آورده است. کافی‌ست وارد سایت شوید و از قسمت خرید بیمه، گزینه‌ی بیمه عمر را انتخاب کنید. هم‌زمان کارشناس‌های بیمه‌شو نیز برای ارائه‌ی مشاوره همراه شما خواهند بود. البته، پیش از آن‌که سراغ خرید آنلاین بیمه عمر بروید، پیشنهاد می‌کنیم خواندن این مطلب را ادامه دهید تا هم با بیمه عمر و سرمایه‌گذاری آشنا شوید و هم مزایا و روند خرید آنلاین بیمه عمر از بیمه شو را بهتر بشناسید. با ما همراه باشید.

بیمه عمر چیست؟

بیمه عمر از گروه بیمه‌های اشخاص است که در آن یک قرارداد بیمه‌ای بین فرد و شرکت بیمه امضا می‌شود. در این قرارداد، بیمه‌گذار موظف است تا مبلغ مشخصی را تحت‌عنوان حق‌بیمه در طول مدت قرارداد به بیمه‌گر بپردازد. شرکت بیمه نیز در قبال دریافت حق‌بیمه، موظف به ارائه‌ی پوشش‌های بیمه عمر و پرداخت اندوخته‌ی عمر به بیمه‌گذار یا ذی‌نفع خواهد شد. بیمه عمر انواع مختلفی دارد که پوشش‌ها و شرایط پرداخت اندوخته در هر کدام از آنها متفاوت است. اما از آن‌جایی که بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری طرفداران بیشتری دارد و امکان خرید آنلاین آن در سایت بیمه‌شو فراهم است، در ادامه از پوشش‌های بیمه عمر و مزایای خرید بیمه‌نامه عمر و سرمایه‌گذاری می‌گوییم.

بیمه عمر و سرمایه گذاری

بیمه-عمر

بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری از دو قسمت تشکیل شده‌اند. بخش اول، پوشش‌های بیمه‌ای هستند و بخش دوم همان قسمت سرمایه‌گذاری‌ست. پوشش بیمه‌ای، همان سرمایه‌ی بیمه‌نامه‌ است که براساس حق‌بیمه‌های دریافتی تشکیل می‌شود. مثلا بیمه‌گذار در زمان صدور بیمه‌نامه‌ی عمر مشخص می‌کند که در صورت فوت، چه مبلغی به بازماندگان او پرداخت شود. در ادامه بیشتر از پوشش‌های بیمه‌ایِ بیمه عمر و سرمایه‌گذاری خواهیم گفت. در قسمت مربوط به خدمات سرمایه‌گذاری نیز سود تضمینی و مشارکتی به اندوخته‌ی بیمه‌‌نامه اضافه می‌شود تا در پایان مدت قرارداد (که معمولا بین پنج تا سی سال تنظیم می‌شود) اندوخته‌ی عمر همراه با سود بهره مرکب و روزشمار به بیمه‌گذار یا ذی‌نفعان پرداخت شود.

پوشش های بیمه عمر و سرمایه گذاری

با خرید بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، در کنار بهره‌مندی از مزایای سرمایه‌گذاری به پوشش‌های بیمه‌ای اضافی زیر نیز دسترسی خواهید داشت:

 • پوشش فوت بر اثر حادثه (پرداخت یک، دو یا سه برابر اندوخته‌ی بیمه‌نامه به ذی‌نفعان)
 • پوشش فوت طبیعی (پرداخت یک، دو یا سه برابر اندوخته‌ی بیمه‌نامه به ذی‌نفعان)
 • پوشش بیماری‌های خاص (انواع سرطان، سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی قلب باز، پیوند اعضای اصلی بدن)
 • پوشش نقص‌عضو و از کارافتادگی (امکان معافیت از پرداخت حق‌بیمه و دریافت سرمایه‌ی عمر طبق جزئیات بیمه‌نامه)
 • پوشش هزینه‌های تکمیلی درمان (پرداخت هزینه‌های درمان براساس جزئیات بیمه‌نامه و تا سقف تعهدات بیمه‌گر)

مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری

مزایای-بیمه-عمر

جنبه‌ی سرمایه‌گذاری بیمه‌نامه‌ی عمر بهترین مزیت آن است. چرا که به شما کمک می‌کند تا با اندوخته‌ای کم و با پرداخت حق‌بیمه‌ای معقول و متناسب با بودجه‌تان، در طول زمان برای خودتان سرمایه‌ای قابل توجه داشته باشید. سرمایه‌ای که شرکت بیمه از آن در عملیات عمرانی و پروژه‌های مختلف استفاده می‌کند و شما را در بیشتر سود حاصل از این فعالیت‌ها شریک می‌کند. در کنار پرداخت سود مشارکتی، سود تضمینی روزشمار نیز به سرمایه‌ی عمر تعلق می‌گیرد. بنابراین در پایان مدت اعتبار بیمه‌نامه نه‌تنها به اصل پول‌تان دسترسی خواهید داشت، بلکه سود تضمینی و مشارکتی نیز به آن تعلق گرفته است.

از طرف دیگر، بیمه‌گذار معمولا با گذشت دو سال از اعتبار بیمه‌نامه، می‌تواند از محل سرمایه‌ی بیمه عمر وام دریافت کند. به این ترتیب، شرکت بیمه اندوخته‌ی عمر را در قالب وام به بیمه‌گذار پرداخت می‌کند. بدون آن‌که نیازی به ارائه‌ی وثیقه یا معرفی ضامن معتبر از جانب بیمه‌گذار باشد. بازپرداخت وام بیمه عمر نیز براساس شرایط بیمه‌گذار خواهد شود.

در کنار این دو مزیت بزرگ، بیمه‌گذار از حمایت شرکت بیمه برخوردار خواهد بود. ارائه‌ی پوشش‌های تکمیلی مانند بیماری‌های خاص، هزینه‌ی درمان، غرامت نقص‌عضو و معافیت از پرداخت حق‌بیمه از مزایای بی‎نظیر بیمه عمر و سرمایه‌گذاری‌ست که تامین آنها فقط از عهده و توان شرکت‌های بیمه برمی‌آید. همان‌طور که می‌دانید تمام شرکت‌های بیمه باید زیر نظر بیمه مرکزی فعالیت کنند و طبق قوانین این نهاد اگر شرکت بیمه دچار ورشکستگی شود و یا منحل شود، بیمه‌گذارهای عمر در اولویت و راس تمام بدهکاری‌های آن شرکت بیمه‌ای قرار می‌گیرند. از آن‌جایی که بیمه‌نامه‌ی عمر معمولا یک بیمه‌نامه‌ی بلندمدت است، اعمال این قانون از حقوق بیمه‌گذارهای عمر و سرمایه‌گذاری به خوبی حمایت می‌کند.

مهم ترین دلایل خرید بیمه عمر از بیمه شو

 • امکان برنامه‌ریزی برای آینده و تامین مالی نیازهای دوران بازنشستگی، از کار افتادگی و سالمندی
 • اطمینان‌خاطر از وضعیت اعضای خانواده و افراد تحت سرپرستی بیمه‌گذار در صورت وقوع حادثه یا از کارافتادگی بیمه‌گذار
 • امکان استفاده از مزایای تکمیلی بیمه عمر و سرمایه‌گذاری در مدت زمان اعتبار بیمه‌نامه
 • مشاوره و گفتگوی تخصصی با کارشناسان بیمه‌شو برای تنظیم جزئیات بیمه‌نامه عمر و سرمایه‌گذاری
 • استفاده از وام بیمه عمر بدون نیاز به ضامن و وثیقه
 • امکان بازخرید اندوخته‌ی عمر در زمان وقوع مشکلات پیش‌بینی‌نشده‌ی مالی
 • مقابله با بی‌ارزش شدن سرمایه با گذشت زمان و خنثی کردن اثر تورم روی حق‌بیمه‌ها با در نظر گرفتن نرخ افزایش حق‌بیمه‌ی سالانه به صورت درصدی
 • پشتیبانی آنلاین و تخصصی از لحظه‌ی صدور بیمه‌نامه تا پایان اعتبار آن
 • ارسال رایگان بیمه‌نامه عمر و سرمایه‌گذاری توسط بیمه‌شو
 • امکان خرید بیمه‌نامه در جشنواره‌های تخفیفی بیمه‌شو

خرید آنلاین بیمه عمر از بیمه شو

خرید-آنلاین-بیمه-عمر

بیمه‌شو فقط یک سایت فروش بیمه نیست. بلکه همراه شما در انتخاب و گزینش بهترین بیمه‌نامه‌ها از بهترین شرکت‌های بیمه است. با خرید آنلاین بیمه عمر از بیمه‌شو، به خانواده‌ی بزرگ بیمه‌شو می‌پیوندید و بیمه‌شو به عنوان سرپرست این خانواده‌ی بزرگ به شما اطمینان می‌دهد که از اولین لحظه‌ی شروع قرارداد بیمه‌ای تا انتهای آن، همراه و هم‌پای شما باشد و به درخواست‌ها و سوالات شما رسیدگی کند. با خرید بیمه عمر و سرمایه‌گذاری از بیمه‌شو، احساس بهتری نسبت به آینده‌تان خواهید داشت. چرا که می‌دانید در کنار تمام منابع درآمدی‌تان برای دوران بازنشستگی و فراغت از کار، یک سرمایه‌ی قابل‌توجه دیگر همراه با سود تضمینی و روزشمار هم خواهید داشت که نه‌تنها کفاف هزینه‌های زندگی‌تان را می‌دهد بلکه خیال‌تان را از بابت تامین آینده‌ی فرزندان‌تان هم آسوده خواهد کرد.

خرید بیمه عمر از بیمه‌شو آسان و بی‌دردسر است. کافی‌ست وارد صفحه‌ی اصلی سایت بیمه‌شو شوید و از منوی بالای صفحه گزینه‌ی «خرید بیمه» را انتخاب کنید. در صفحه‌ی جدیدی که برای شما باز خواهد، به لیستی از بیمه‌نامه‌های مختلف مانند بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه درمان تکمیلی، بیمه مسافرتی و… دسترسی خواهید داشت. با انتخاب گزینه‌ی «خرید بیمه عمر» به صفحه‌ی تازه‌ای هدایت می‌شوید که در آن کافی‌ست نام و شماره تلفن‌تان را وارد و ثبت کنید. کارشناس‌های بیمه‌شو در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما در ارتباط خواهند بود تا برای طراحی، تنظیم و صدور بیمه‌نامه راهنمایی‌تان کنند. همچنین پشتیبانی بیمه‌شو در زمینه‌ی انتخاب شرکت بیمه و طرح بیمه‌ای نیز به شما مشاوره خواهند داد. به این ترتیب، مطمئن خواهید بود که بیمه‌نامه‌ عمر و سرمایه‌گذاری شما کاملا متناسب با نیازها و بودجه‌ی شما طراحی می‌شود و از تمام مزایای بیمه عمر و سرمایه‌گذاری بهره‌مند خواهید بود.

در مطلبی که خواندید با نحوه‌ی خرید آنلاین بیمه عمر از بیمه‌شو آشنا شدید. همان‌طور که می‌دانید بیمه‌شو یک پلتفرم مرجع برای استعلام، مقایسه و خرید آنلاین انواع بیمه‌نامه است. همکاری با بهترین شرکت‌های بیمه‌ و ارائه‌ی خدمات جامع بیمه‌ای در کنار ارائه‌ی مشاوره‌های تخصصی و دقیق، از نقاط قوت مجموعه‌ی منسجم و مطمئن بیمه‌شو به حساب می‌آید. پس اگر به فکر تامین مالی آینده‌ی خود و عزیزان‌تان هستید، همین الان بهترین فرصت برای خرید آنلاین بیمه عمر از بیمه‌شو است. آن را از دست ندهید.