طبق بخشنامه جدید بیمه مرکزی، جهت صدور بیمه شخص ثالث، نسخه کاغذی حذف شده و نسخه الکترونیکی بیمه نامه برای بیمه گزار ارسال می شود.

استعلام قیمت بیمه بدنه انواع خودرو از بیمه شو چگونه می باشد؟

دسته‌بندی: شخص ثالث و بدنه

تاریخ انتشار: 07 تیر ماه 1399

نویسنده: واحد تولید محتوا

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 9687

استعلام قیمت بیمه بدنه انواع خودرو از بیمه شو چگونه می باشد؟

 

استعلام قیمت بیمه بدنه انواع خودرو از بیمه شو چگونه می باشد؟

بیمه‌ها نقش تامین هزینه خسارات ناشی از حوادث گوناگون را برای انسان بر عهده می گیرند. بیمه بدنه نوعی از بیمه غیر اجباری برای خودروهای سواری می باشد که معمولاً صاحبان وسایل نقلیه بعد از بیمه شخص ثالث به سراغ این بیمه می روند. نکته مهم این بیمه همان طور که اشاره شد غیر اجباری بودن آن است بر خلاف بیمه شخص ثالث چه نوع بیمه اجباری است و همه دارندگان وسایل نقلیه باید بیمه را داشته باشند. اما مزیت ها و شرایطی که بیمه بدنه دارد باعث شده تا استفاده از این بیمه نیز در جامعه ما رشد قابل توجهی داشته باشد و اکثر دارندگان وسایل نقلیه نسبت به خرید بیمه بدنه اقدام کنند. بیمه بدنه با شرایطی که دارد خسارت گوناگونی را پوشش می دهد که می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. یکی از نکات مهمی که در زمینه بیمه بدنه وجود دارد و شما باید آن را رعایت کنید این است که به موقع نسبت به استعلام قیمت بیمه بدنه وسیله نقلیه خودتان اقدام کنید. یکی از بهترین راه هایی که در این زمینه وجود دارد اما در این مطلب قصد داریم در مورد آن با شما صحبت کنیم استعلام قیمت بیمه بدنه انواع خودرو از بیمه شو است. استعلام قیمت بیمه بدنه انواع خودرو از بیمه شو ها به شما کمک می کند که از شرایط بیمه خودتان و مدت زمان باقیمانده آن مطلع شوید و بر اساس آن نسبت به آینده برنامه ریزی کنید. دلیل اینکه می‌گوییم از شرکت بیمه شو استعلام قیمت بیمه بدنه خودتان را انجام دهید این است که شرکت بیمه شو از سابقه و اعتبار طولانی در این زمینه برخوردار می‌باشد و از هر نظر از اعتماد و اعتبار لازم برخوردار است و زمانی که از این شرکت استعلام را انجام می دهید می توانید نسبت به صحت آن اعتماد داشته باشید. در ادامه این مطلب سعی می کنیم نکات مهمی را درباره استعلام قیمت بیمه بدنه انواع خودرو از بیمه شو و همچنین مزایای بیمه بدنه خدمت شما عزیزان بیان نماییم.

 

استعلام قیمت بیمه بدنه انواع خودرو از بیمه شو

چرا نسبت به استعلام قیمت بیمه بدنه انواع خودرو از بیمه شو اقدام کنیم؟

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم استفاده از استعلام قیمت بیمه بدنه انواع خودرو از بیمه شو می تواند کمک بسیار زیادی در برنامه ریزی شما برای آینده وسیله نقلیه تان داشته باشد. شما با استفاده از استعلام قیمت بیمه بدنه خودرو خودتان از سایت بیمه شو این امکان را دارید که از مدت زمان باقیمانده آن مطلع شوید و در صورتی که زمان زیادی تا پایان بیمه شما باقی نمانده است هرچه سریعتر نسبت به تمدید آن اقدام کنید. همچنین استفاده از سایت بیمه شما میتوانید اطلاعات خود را خودتان و همچنین پوشش هایی که بیمه بدنه برای آن دارد را به خوبی مطلع شوید و بر اساس آن نسبت به بیمه بدنه خودرو خودتان اقدام کنید. همچنین این نکته بسیار مهمی که در سایت بیمه شو برای شما وجود دارد این است که استعلام قیمت بیمه بدنه انواع خودرو از بیمه شو تقریباً رایگان می باشد و شما نیازی نیست هزینه چندانی بابت آن پرداخت کنید. علاوه بر اینها وبسایت بیمه شو شرایط و تخفیف های مختلفی را برای انواع خودرو در نظر گرفته است که شما در زمان استعلام قیمت بیمه بدنه خودرو خودتان می توانید از آن ها مطلع شوید و استفاده کنید. علاوه بر اینها در زمان استعلام قیمت بیمه بدنه خودرو خودتان در بیمه شو می توانید از قیمت بیمه نامه های مختلف و همچنین هزینه بیمه نامه به صورت آنلاین مطلع شوید و نسبت به خرید اینترنتی بیمه بدنه خودتان هم اقدام کنید. بیمه نامه های موجود در سایت بیمه شو نسبت به دیگر وبسایت های موجود در کشور از هم اعتبار بیشتری برخوردار می باشند و هم پوشش های بیشتری را برای خودروی شما در نظر می گیرند و نکته بسیار مهم دیگری که وجود دارد قیمت بسیار مناسب تری هم دارند.

استعلام قیمت بیمه بدنه پژو پارس

 

مهم ترین مزایای استفاده از بیمه بدنه

 

خوب، حال پس از اینکه با استعلام قیمت بیمه بدنه انواع خودرو از بیمه شو و آشنا شدید بهتر است کمی درباره مزایای این نوع بیمه نیز برای شما صحبت کنیم. بیمه بدنه مزایای بسیار زیادی برخوردار است و پوشش های زیادی را در مقابله با خسارات گوناگون برای وسایل نقلیه در نظر گرفته است. این پوشش ها به طور عمده در دو دسته پوشش های اصلی و پوشش های فرعی قرار گرفته است.

 استعلام قیمت بیمه بدنه پژو 206

پوشش های اصلی بیمه بدنه

 در پوشش های اصلی بیمه متعهد می شود خسارت ناشی از موارد اتفاق افتاده را تماماً بر عهده بگیرد. ازجمله شرایطی که در پوشش های اصلی بیمه بدنه وجود دارد می توان به برخورد خودرو با یک جسم اشاره کرد. نین در شرایطی که خدای نکرده خودروی شما دچار واژگونی و سقوط شود بیمه بدنه متعهد می‌شود خسارت‌های آن را بر عهده بگیرد. در صورتی که خودروی شما به صورت کلی دچار سرقت شود و یا برخی از وسایل جانبی و اصلی آن دزدیده شود بیمه متعهد می گردد نسبت به پرداخت خسارت آن اقدام کند. در صورت آتش سوزی و یا انفجار نیز در صورتی که خودروی شما و یا برخی از لوازم یدکی اصلی آن دچار آسیب شوند بیمه بدنه متعهد به پرداخت خسارت می گردد.

 

پوشش خسارات فرعی بیمه بدنه

علاوه بر خسارات اصلی که بیمه بدن متعهد به پرداخت آنها می باشد خسارات فرعی نیز هستند که لزوما تحت پوشش بیمه بدنه قرار نمی گیرند اما مشروط به شرایط خاصی بیمه بدنه نسبت به پرداخت هزینه های آن ها اقدام می کنند.برخی از خسارت های فرعی عبارتند از خسارات ناشی از بلایای طبیعی نظیر سیل و یا زیان هایی که به علت استفاده از خودرو در مسابقات مختلف و تست‌های سرعت به وجود می آید. پیشنهاد ما به شما این است که هر چه سریعتر نسبت به استعلام قیمت بیمه بدنه انواع خودرو از بیمه شو اقدام کنید و پس از مطلع شدن از هزینه بیمه سریعا نسبت به پرداخت هزینه بیمه و خرید بیمه بدنه اقدام کنید تا از مزایای آن بهره مند شوید. وبسایت بیمه شو با آدرس http://www.bimesho.com در خدمت شما می باشد تا هر گونه پرسشی که در این زمینه دارید را پاسخگو باشد.

 

 

 

 

دیدگاه های کاربران