طبق بخشنامه جدید بیمه مرکزی، جهت صدور بیمه شخص ثالث، نسخه کاغذی حذف شده و نسخه الکترونیکی بیمه نامه برای بیمه گزار ارسال می شود.

تلاش متحدان ترامپ در کنگره برای به چالش کشیدن نتایج انتخابات

تاریخ انتشار: 24 آذر ماه 1399

نویسنده: واحد تولید محتوا

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 1277

تلاش متحدان ترامپ در کنگره برای به چالش کشیدن نتایج انتخابات

برای خواندن این خبر، در ادامه با بیمه‌شو همراه باشید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، گروهی از جمهوری‌خواهان و متحدان رئیس جموهور فعلی حاضر در مجلس نمایندگان آمریکا، تصمیم دارند با به چالش کشیدن آمارهای شمارش آراء کالج اکترال که منجر به برد بایدن در برابر ترامپ گردیده است، آخرین تلاش‌های خود را برای بازنگری در نتایج انتخابت آمریکا انجام دهند.

دونالد-ترامپ

دونالد ترامپ

 

نیویورک تایمز در این باره نوشت: " اعتراضات جمهوری خواهان به نتیجه انتخابات آمریکا، توسط مو بروکز، سناتور جمهوری‌خواه ایالت آلاسکا، مدیریت و رهبری می‌گردد. این اعتراضات به نتایج انتخابات آمریکا در ایالت آریزونا، پنسیلوانیا، نوادا، جورجیا و ویسکانسین وارد شده است. "

نتایج انتخابات آمریکا در تمامی این ایالت‌ها، حاکی از برد بایدن در برابر ترامپ بوده است، اما تعدادی از جمهوری خواهان آمریکا، ادعا کرده‌اند که تقلب‌های گسترده‌ای در این ایالت‌ها به وقوع پیوسته است و باید بررسی گردد.

برکز در مصاحبه خود با نیویورک تایمز بیان کرد: " ما براساس قانون اساسی، نقشی بالاتر از آنچه که دیوان عالی، قضات ایالتی و فدرال انجم می‌دهند، داریم. "

تلاش جمهوری خواهان و متحدان ترامپ در رابطه با بررسی مجدد انتخابات آمریکا، باعث گردید تا مایک پنس، معاون فعلی ترامپ، مسئولیت اعلام پیروز انتخابات را برعهده بگیرد.

جو-بایدن

جو بایدن

 

گریکوری کریاگ، مشاور کاخ سفید در زمان اوباما، بیان کرد: " نقش معاون رئیس جمهور در زمان انتقال قدرت مسئله‌ای است که مردم هیچگاه درباره آن فکر نکرده‌اند، اما با وجود ترامپ باید همه احتمالات در نظر گرفته شود. "

کالج الکترال نیز قرار راست تا روز دوشنبه نظر نهایی خود را درباره برد بایدن یا ترامپ در انتخابات آمریکا بیان نماید.

برخی از رسانه‌های خبری آمریکا نیز اعلام نموده‌اند که جو بایدن در انتخابات موفق به دریافت 306 رای الکترال شده است؛ این در حالی است که کسب 270رای الکترال برای ورود به کاخ سفید کافی است.

دیدگاه های کاربران