طبق بخشنامه جدید بیمه مرکزی، جهت صدور بیمه شخص ثالث، نسخه کاغذی حذف شده و نسخه الکترونیکی بیمه نامه برای بیمه گزار ارسال می شود.

درخواست برای اعمال محدودیت‌های جدید در آستانه شب یلدا

تاریخ انتشار: 26 آذر ماه 1399

نویسنده: واحد تولید محتوا

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 1367

درخواست برای اعمال محدودیت‌های جدید در آستانه شب یلدا

برای خواندن این مقاله با بیمه‌شو همراه باشید.

امروز صبح جلسه ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا با حضور روسای دانشگاه علوم پزشکی تهران و ایران و همچنین نمایندگان شهرداری، انتظامی و نظامی تهران برگزار گردید که در طی آن به بررسی سازوکارهای کنترل کرونا در هفته‌های آتی پرداخته شد.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در شهر تهران، علیرضا زالی، ضمن بیان کاهش تعداد مبتلایان به کرونا گفت: "بر مبنای شاخص‌های آماری، شرایط در تهران باید به دلایل تراکم جمعیت، توزیع خدمات و ... متفاوت‌تر دیده شود. "

علیرضا-زالی

علیرضا زالی

 

علیرضا زالی ضمن نگرانی درباره دورهمی‌های پیش‌رو به مناسبت شب یلدا افزود: " دورهمی در شب یلدا، شیوع کرونا را افزایش داده و باید برای کنترل آن محدویت‌های جدیدی اعمال گردد."

وی کاهش ساعات کاری مشاغل و ادارات را برای پیشگیری از انتقال کرونا در دورهمی‌های یلدا ضروری اعلام کرد.

وی افزود: " در دوران شیوع کرونا، ابتلا به ویروس کرونا، خارج شدن داروهای موجود از پوشش بیمه‌‎ای باعث ایجاد مشکل در روند درمان خواهد شد."

مدیریت عملیات مقابله با کرونا در کلان شهر تهران، با تاکید بر برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای تولید واکسن کرونا گفت: " واکسینه کردن گروه‌های پرخطر و کادر درمانی در دستور کار قرار دارد. "

مواردی مانند ایجاد ساز و کار هماهنگ پرداخت، سازماندی فرآیندها برای کنترل کرونا، تلاش برای افزایش سطح سواد سلامت جامعه، تلاش در حوزه دارو، حمایت از بخش‌های درمانی، اجرای طرح‌های موثر و مفید در راستای کنترل کرونا و ... نیز از مسائل مطرح شده در این جلسه می‌یاشد.

دیدگاه های کاربران