طبق بخشنامه جدید بیمه مرکزی، جهت صدور بیمه شخص ثالث، نسخه کاغذی حذف شده و نسخه الکترونیکی بیمه نامه برای بیمه گزار ارسال می شود.

قدردانی ویژه آستان قدس از پرستاران

تاریخ انتشار: 29 آذر ماه 1399

نویسنده: واحد تولید محتوا

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 1451

قدردانی ویژه آستان قدس از پرستاران

به گزارش خبرگزاری تسنیم، از شهر مشهد مقدس و از طرف مرکز امور بانوان و خانواده به‌منظور بزرگداشت تلاش‌های مجاهدانه پرستاران که بهتر است نام آنها تحت عنوان سپیدپوشان مجاهد بیان کنیم، به‌تعداد بیست هزار بسته متبرک ارسال خواهد شد. این امر نشان‌دهنده ارج نهادن زحمات این افراد است و در دل خود این حرف را به بار می‌کشد که بیش از این قدردان زحمات آنان در کادر درمان هستیم. به‌سبب اینکه آستان قدس رضوی در زمره نهادهایی قرار می‌گیرد که خود نیز در حوزه سلامت و درمان پیشگام و فعال بوده است، به‌خوبی بر زحمات پرستاران واقف و همواره قدردان زحمات کادر درمان است.

فاطمه-دژبرد

فاطمه دژبرد

 

فاطمه دژبرد، رئیس این نهاد یعنی مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی در این خصوص و همینطور درباره تهیه بسته‌های متبرک اعلام داشته است که با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور و قرار گرفتن کادر درمانی در خط مقدم مقابله با این بیماری بسیار خطرناک، مرکز یادشده بر خود لازم دانسته که با تهیه و ارسال بسته‌های امام رضایی از زحمات و زحمات طاقت‌فرسای مدافعان سلامت قدردانی نماید. وی در ادامه سخنان خود علاوه‌بر اینکه اعلام داشت این بسته‌ها در مقابل عظمت کار پرستاران زحمتکش حرکت بسیار ناچیزی است، افزود بسته‌های مذکور با هماهنگی کانون خادمیاران آستان قدس رضوی استان‌ها و بیمارستان‌ها در روز پرستار به پرستاران بخش نگهداری بیماران کرونایی اهدا خواهد شد.

فاطمه دژبرد، رئیس مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی این بسته‌های متبرک شامل نبات، نمک، گل خشک و سپند متبرک می‌باشد که به‌هدف تکریم از خدمات ایثارگرانه خادمان و مدافعان سلامت تهیه شده که در روز پرستار یعنی درتاریخ 30 آذر 1399 توسط خادمیاران آستان قدس رضوی در استان ها بین پرستاران توزیع خواهد گردید.

دیدگاه های کاربران