طبق بخشنامه جدید بیمه مرکزی، جهت صدور بیمه شخص ثالث، نسخه کاغذی حذف شده و نسخه الکترونیکی بیمه نامه برای بیمه گزار ارسال می شود.

واریز یارانه معیشتی 100 هزار تومانی

تاریخ انتشار: 06 دی ماه 1399

نویسنده: واحد تولید محتوا

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 1276

واریز یارانه معیشتی 100 هزار تومانی

برای خواندن این خبر با بیمه‌شو همراه باشید.

سخنگوی حمایت جبرانی معیشت کرونایی، حسین میرزایی، درباره پرداخت یارانه و کمک معیشتی در دوران کرونا بیان کرد: " براساس لیست تهیه شده توسط وزارت رفاه، مجموع 34 میلیون نفر ( که 3 میلیون و 111 هزار و 76 خانوار آن عضو کمیته امداد و بهزیستی بوده‌اند ) مشمول دریافت این یارانه و کمک معیشتی در دوران کرونها می‌باشند. "

وی افزود: " براساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا این افراد تا پایان سال و در ماه‌های آذر، دی، بهمن و اسفند، یارانه و کمک معیشتی دریافت خواهند نمود. مرحله اول این واریزها نیز در 27 آذر ماه توسط سازمان برنامه و بودجه به حساب آن‎‌ها واریز گردید. "

حسین میرزایی درباره تاریخ بعدی واریز این کمک و یارانه‌ها گفت: " با توجه به تصمیماتی که در این زمینه گرفته شده است، مرحله دوم این پرداختی‌ها احتمالاً در تاریخ 27 دی ماه خواهد بود. "

100هزار-تومان-یارانه-معیشتی-دوران-کرونا

100 هزار تومان  یارانه معیشتی دوران کرونا

 

وی افزود: " برخی از مشمولین دریافت کمک‌های دوران کرونا، در تاریخ 27 آذر ماه موفق به دریافت این پول نشده‌اند که در این راستا اقداماتی صورت گرفته است و مبلغ مذکور به حساب تعدادی از مشمولین یارانه و کمک معیشتی واریز گردیده و برای مابقی مشمولین نیز به زودی پرداخت خواهد شد."

سخنگوی حمایت معیشت کرونا در رابطه با این موضوع که آیا افراد جدیدی به لیست مشمولین یارانه و کمک معیشتی اضافه خواهند شد یا خیر گفت: " در رابطه با این موضوع همچنان باید منتظر بمانیم تا مشخص گردد. "

دیدگاه های کاربران