بیمه عمر زنان خانه‌دار پاسارگاد

Life-insurance-women-housewife-Pasargad

بیمه عمر زنان خانه‌دار پاسارگاد (بیمه آتیه زنان خانه‌دار) که یکی از پرطرفدارترین بیمه در میان خانم‌های خانه‌دار، این قشر مهم از جامعه می‌باشد، در واقع پاسخ درستی به نیازهای زنان، از تامین موارد مالی و پوشش‌های درمانی گرفته تا حفظ امنیت و آسایش زندگی آنان است، چراکه نگرانی‌های این افراد را نسبت مواردی چون نرخ سود، بهره بانک‌ها و نوسانات بازار سهام برطرف کرده است. از آنجایی که افزایش رفاه زندگی زنان خانه‌دار حق مسلم آنان است، بیمه پاسارگاد زنانی را که عضوی از سازمان یا نهادی خاصی یا به‌عنوان یک فرد شاغل تحت پوشش‌های بیمه‌رایج محیط کار نیستند، تحت‌شعاع قرار داده و بدین‌وسیله از اولین نهاد اجتماعی یعنی خانواده حمایت کرده است. باتوجه به اهمیت این بیمه در جامعه و افزوده شدن اهمیت روز به روز آن، ما قصد داریم این مطلب از مطالب مربوط به وبسایت بیمه‌شو را به این موضوع یعنی بیمه عمر زنان خانه‌دار و مزایای بیمه عمر پاسارگاد اختصاص دهیم و اندکی درباره آن صحبت کنیم.

Life-insurance-women-housewife
بیمه عمر زنان خانه دار

 

بیمه عمر زنان خانه‌دار پاسارگاد چیست و چرا زنان به این بیمه نیاز دارند؟

زنان خانه‌دار در گروه نیروهای مفید و پرتلاش در منزل قرار دارند و دختران امروز به‌عنوان مادران آینده این سرزمین، اصلی‌ترین رکن هر خانواده هستند؛ در شغل آنها از بازنشستگی، مرخصی و حق و حقوق اضافه‌کاری خبری نیست؛ با این تفاصیر این قشر از جامعه باید چه کنند؟! به‌جرات می‌توان گفت یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین دغدغه‌های آنان نگرانی در مورد تامین نیازهای مالیشان در آینده است بنابراین نیازهای مالی زنان، تامین آتیه و پس‌اندازی مطمئن می‌تواند مهم‌ترین علل برای دریافت این بیمه‌نامه باشد. زنان با بهره‌مندی از بیمه عمر زنان خانه‌دار پاسارگاد می‌توانند هزینه‌های امور زندگی را بپردازند؛ بدین‌صورت که می‌توانند بخشی از آن را برای هزینه‌های خرید و اداره امور منزل صرف ‌کنند و هزینه‌های غیرضروری یا مبالغی که معمولاً برای آن برنامه‌ریزی ندارند را برای سپرده‌گذاری و پس‌انداز منظم و سیستماتیک در این بیمه‌نامه درنظر بگیرید که این سرمایه و پس‌انداز برای تامین مواردی اعم‌ از تهیه مسکن، بازنشستگی، مستمری و … مورد استفاده قرار دهند.

شاید برای بسیاری از ما این سوال پیش بیاید که میزان حق بیمه این بیمه‌نامه چقدر است؟ لازم به‌ذکر است که بدانید تنها با پرداخت حداقل ۲۰۰٫۰۰۰ ریال به‌صورت روزانه و یا حداکثر ۳٫۳۳۴٫۰۰۰ ریال در ماه از این بیمه‌ بهره‌مند شود و به عنوان سپرده پس‌انداز کند؛ باتوجه به پرداخت حق بیمه منعطف، در پایان دوره ۲۶۲ میلیون سرمایه در اختیار شما قرار خواهد گرفت؛ می‌توانید در زمان بروز سوانح پیش‌بینی‌نشده، ابتدا به بیماری، فوت اعضا و یا حتی سرپرستی خانواده از این بیمه‌نامه بهره‌مند شوید.

نکته دیگری که باید در مورد مزایای بیمه عمر پاسارگاد بدانید این است که بیمه مزبور چه کسانی را تحت پوشش قرار می‌دهد؟ برای پاسخ به این سوال باید گفت که تمام افراد می‌توانند از بدو تولد تا شصت و پنج سالگی از پوشش بیمه بیمه عمر زنان خانه‌دار پاسارگاد استفاده کنند و تحت پوشش آن باشند.

از مزایای این بیمه عمر پاسارگاد می‌توان به دریافت سود آن اشاره داشت که برای رفع نیازهای احتمالی و برنامه‌های آینده این قشر بسیار مناسب است؛ حداقل میزان این سوددهی سالانه به شرح ذیل است:

 • برای دو سال ابتدایی این بیمه‌نامه، دریافت سود ۱۶%
 • برای دوسال بعد از دو سال ابتدایی، دریافت سود ۱۳%
 • برای دوره مازاد چهارسال اول، دریافت سود ۱۰%

پوشش‌دهی بیمه پاسارگاد در محدوده‌ای که درباره آن صحبت شد، بازه‌ای بین پنج الی سی سال است.

Insurance-women-housewives
بیمه زنان خانه‌دار

 

پوشش‌های بیمه عمر زنان خانه‌دار پاسارگاد

 • پوشش بیماری‌های خاص مانند سکته مغزی، سکته قلبی، جراحی عروق قلب، انواع سرطان
 • پوشش پیوند اعضای اصلی بدن
 • پوشش انواع جراحی مانند جراحی قلبی و عروقی

نکته جالبی که در پوشش‌های این بیمه پاسارگاد وجود دارد این است که بیماری‌های خاص و اتفاقات ناگواری که در فوق بدان کردیم را این بیمه‌نامه تا سقف صد و بیست و پنج میلیون تومان پوشش می‌دهد که این مور را می‌توان از دیگر مزایای بیمه عمر پاسارگاد دانست.

 • پوشش هزینه‌های درمانی و پزشکی ناشی از حادثه
 • پوشش پرداخت غرامت فوت طبیعی تا صد میلیون تومان
 • پوشش پرداخت غرامت فوت ناشی از حوادث تا سقف دویست میلیون تومان
 • پوشش بیمه آتش‌سوزی منزل مسکونی فرد بیمه‌گذار

سایر مزایای بیمه عمر پاسارگاد

 • پرداخت بازه مبلغی حق بیمه منعطف
 • سود تضمینی یا قطعی بیمه پاسارگاد
 • واریز سود بیمه پاسارگاد در پایان هر سال
 • پرداختی به‌صورت سالانه و ماهیانه به‌شکل اقساط سه و شش ماهه
بیمه عمر زنان خانه‌دار پاسارگاد
بیمه پاسارگاد

 

امکان دریافت وام برای زنان خانه‌دار با بهره‌مندی از بیمه پاسارگاد

با ذکر مطالب فوق قطعاً به این برداشت رسیده‌اید که با پرداخت حق بیمه مشخص، اندوخته‌ای را برای خود شکل می‌دهید که درنهایت دارایی بیمه‌نامه شما تشکیل می‌دهد. فرد بیمه‌گذار می‌تواند در مواقع نیاز ضروری تا نود درصد از ارزش بازخرید اندوخته بیمه پاسارگاد خود را به‌عنوان وام دریافت نماید.

به‌طور مثال اگر فرد بیمه‌گذار تنها روزی هزار تومان و ماهیانه مبلغ سی هزار تومان تحت عنوان حق بیمه خویش کنار بگذارد، پس از گذشت سی سال سرمایه وی به مبلغ صد و بیست و دو میلیون تومان افزایش می‌یابد.

دیگر مقالات پیشنهادی ما