طبق بخشنامه جدید بیمه مرکزی، جهت صدور بیمه شخص ثالث، نسخه کاغذی حذف شده و نسخه الکترونیکی بیمه نامه برای بیمه گزار ارسال می شود.

خرید آنلاین بیمه بدنه چگونه می باشد؟

دسته‌بندی: شخص ثالث و بدنه

تاریخ انتشار: 28 اردیبهشت ماه 1399

نویسنده: واحد تولید محتوا

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 15016

خرید آنلاین بیمه بدنه چگونه می باشد؟

خرید آنلاین بیمه بدنه چگونه می باشد؟

استفاده از بیمه های گوناگون برای کاهش بار و هزینه مالی خسارات ناشی از حوادث گوناگون در کشور ما به امری رایج تبدیل شده است. یکی از بیمه هایی که در کشور ما بسیار از آن استفاده می‌شود و کاربردها و مزایای فراوانی دارد بیمه بدنه خودرو است.راه های گوناگونی وجود دارد که شما می توانید نسبت به خرید بیمه بدنه اقدام کنید. یکی از بهترین راه ها، خرید آنلاین بیمه بدنه از شرکت های معتبر می باشد. با خرید آنلاین بیمه بدنه شما می توانید حجم مالی خسارت های وارد شده در خودرو خودتان را کاهش دهید. در خرید آنلاین بیمه بدنه شما این امکان را دارید که شرایط بیمه های شرکت های مختلف را بررسی کرده و بهترین شرکت را برای خودتان انتخاب کنید چرا که در بیمه بدنه هر شرکت قیمت و شرایط متفاوتی را ارائه می‌کند. بیمه بدنه خودرو بر خلاف بیمه شخص ثالث که خسارات ناشی از هرگونه آسیب مالی به فرد آسیب دیده را تقبل می کند هزینه های ناشی از خسارت وارده به خودروی فرد را پرداخت می نماید.شرایطی که شما با خرید آنلاین بیمه بدنه خودرو می توانید از مزایای آن استفاده نمایید مختلف می باشد. اولین شرایطی که بیمه خسارت را پرداخت می نماید، زمانی که خودرو دچار حادثه های گوناگون شود.البته واژگونی و سقوط خودرو برخورد جسم خارجی نیز شامل حادثه به خودرو می‌شود و بیمه بدنه خسارات آن را پرداخت میکند. در شرایطی که شما با خرید آنلاین بیمه بدنه می توانید از مزایای آن استفاده کنید آتش سوزی بدنه خودروی شما می باشد. همچنین در صورتی که خودروی شما دچار سرقت شود، بیمه بدنه بخشی از هزینه‌های آن را تقبل خواهد کرد. البته برای محکم کاری بهتر است شما لوازم جانبی خودرو خودتان را نیز بیمه بدنه بکنید تا در صورت سرقت آنها نیز شامل شرایط بیمه شوند.حتی با اضافه نمودن بند های به قرارداد بیمه بدنه خودتان شما می توانید در صورت برای طبیعی نیز از شرایط بیمه برخوردار شوید. استهلاک و فرانشیز نیز در شرایط خاص از بیمه بدنه حذف می شوند و شما هزینه کمتری پرداخت خواهید نمود.

خرید آنلاین بیمه بدنه

بهترین شیوه برای خرید آنلاین بیمه بدنه چیست و مزایای آن چگونه می باشد؟

استفاده از خرید آنلاین بیمه بدنه خودرو مزایا و کاربردهای بسیار زیادی برای شما به همراه خواهد داشت.  اولین مزیت مهمی که در ابتدای مطلب هم در مورد خرید آنلاین بیمه بدنه اشاره شد پوشش اصلی موارد مربوط به خسارات وارد شده به بدنه خودرو می باشد. علاوه بر خسارات وارد شده به بدنه اصلی خودرو ،  بیمه بدنه امکان را به شما می دهد که بتوانید برخی از هزینه های ناشی از خسارات جانبی را نیز از طریق بیمه پوشش دهید. بیمه بدنه خودرو هزینه های ناشی از شکسته شدن شیشه خودرو را نیز پوشش می‌دهد. همچنین خرید آنلاین بیمه بدنه امکان را به شما می دهد در صورتی که در مدت زمان مشخصی امکان استفاده از خودروی خودتان داشته باشید هزینه ای شامل هزینه ایاب و ذهاب به شما پرداخت شود. وه بر این موارد در صورتی که مواد شیمیایی و اسیدی بر روی خودرو شما پاشیده شود و به خودرو شما آسیب و خسارت وارد کند بیمه بدنه هزینه‌های آن را نیز پوشش می‌دهد. اما برای خرید آنلاین بیمه بدنه شما راه های گوناگونی را پیش روی خودتان می بینید. شرکت ها و دفاتر گوناگونی وجود دارند که در فضای مجازی اقدام به فروش این بیمه ها می کنند. اما بهترین راهی که برای خرید آنلاین بیمه بدنه خودرو وجود دارد مراجعه به وبسایت ها و دفاتر معتبر و با سابقه در این زمینه می باشد. حال شاید پیش خودتان فکر کنید یافتن چنین دفاتر و وب سایت های کار بسیار سخت و غیر ممکن باشد.ما می خواهیم کار شما را در این زمینه آسان کنیم. شما می توانید با مراجعه به وب سایت اینترنتی ما بهنام بیمه شو بهترین خدمات بیمه بدنه خودرو را با کمترین هزینه ممکن بدست آورید. استفاده از خدمات بیمه بدنه ما یک فرصت طلایی و ایده آل برای شما محسوب می شود و بهتر است از آن استفاده کنید تا در آینده حسرت از دست دادن این فرصت را نخورید .اکثر افرادی که برای خدمات بیمه بدنه خودرو خودشان به ما مراجعه می کنند تا کنون از خدمات ما رضایت کامل را داشته اند.

دیدگاه های کاربران