Skip to content

اخبار و مقالات

اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بیمه

یکی از ماموریت های بیمه شو، ارائه محتوا و مطالب آموزشی مربوط به حوزه بیمه به منظور افزایش سطح آگاهی افراد در این زمینه می باشد.

بیمه-خودرو

بیمه بدنه آسماری

بیشتر بدانید
بیمه-تکمیلی-شرکتی

بیمه تکمیلی شرکتی

بیمه تکمیلی شرکتی یکی از انواع بیمه تکمیلی گروهی است که تعداد اندکی از شرکت‌های بیمه‌ای به ارائه آن می‌پردازند. در این حالت بسیاری از شرکت‌هایی که تعداد کارمندان آن‌ها محدود می‌باشد، می‌توانند نسبت به تهیه این بیمه‌نامه اقدام کرده و از شرایط، پوشش‌ها و مزایای آن به بهترین شکل برخوردار گردند.
بیشتر بدانید
بیمه-مسئولیت-میهن

بیمه مسئولیت میهن

بیمه مسئولیت میهن یکی از خدمات شرکت بیمه میهن است که مزایای زیادی برای کارفرمایان دارا بوده و خساراتی که کارفرمایان مسئول جبران آن می‌باشند را پرداخت می‌نماید. بیمه مسئولیت دارا انواع گسترده‌ای است که هر فرد باید متناسب با شرایط و فعالیت‌های خود نسبت به تهیه یکی از آن‌ها اقدام نمایند.
بیشتر بدانید
بیمه شخص ثالث آسماری

بیمه شخص ثالث آسماری

بیشتر بدانید
بیمه-مسافرتی-ما

بیمه مسافرتی ما چه شرایط و امکاناتی دارد؟

بیمه مسافرتی ما یکی از خدمات شرکت بیمه ما است که مزایای زیادی را برای بیمه‌گذاران دارا بوده و شما می‌توانید به واسطه آن سفری خوب و ایمن را تجربه نمایید. بیمه مسافرتی ما پوشش‌های زیادی را ارائه داده و شما می‌توانید متناسب با شرایط خود یکی از آن‌ها را با بهترین شرایط خریداری نمایید.
بیشتر بدانید
بیمه-عمر-و-مستمری-دی

بیمه عمر و مستمری دی چیست؟

بیمه عمر و مستمری دی یکی از خدمات این شرکت بیمه است که مزایای گسترده‌ای را برای بیمه‌گذاران ارائه داده و شما درصورت تمایل می‌توانید آن را درراستای سرمایه‌گذاری برای آینده تهیه نمایید. پوشش‌های این بیمه‌نامه بسیار کاربردی بوده و می‌تواند مشکلات زیادی را از شما و خانوادتان در موقعیت‌های مختلف رفع نماید.
بیشتر بدانید