Skip to content

اخبار و مقالات

اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بیمه

یکی از ماموریت های بیمه شو، ارائه محتوا و مطالب آموزشی مربوط به حوزه بیمه به منظور افزایش سطح آگاهی افراد در این زمینه می باشد.

فهرست مطالب

بیمه ثالث آسیا
بیمه آسیا

معرفی بیمه شخص ثالث آسیا

جبران خسارت‌ و آسیب وارد شده به وسیله‌ی نقلیه‌ی شخص ثالث، تامین هزینه‌های بستری و درمان، پرداخت غرامت نقص‌عضو یا دیه‌ی فوت از نمونه تعهدات بیمه‌نامه شخص ثالث آسیا است که توسط این بیمه‌گر تا سقف تعهدات هر کدام از این پوشش‌ها جبران خواهد شد.

ادامه مطلب »
بیمه پاسارگاد
بیمه پاسارگاد

بیمه شخص ثالث پاسارگاد انتخابی مطمئن برای بیمه ماشین

یمه شخص ثالث پاسارگاد، بیمه‌نامه‌ای اجباری مخصوص تمام وسایل نقلیه‌ی موتوریِ زمینی‌ست که در ازای دریافت حق‌بیمه، خسارت‌های جانی و مالی وارد شده به اشخاص ثالث درگیر در حادثه‌ی رانندگی و همچنین خسارت جانی وارد شده به راننده‌ی مسبب حادثه را تا سقف تعهدات بیمه‌نامه، جبران می‌کند.

ادامه مطلب »
بیمه شخص ثالث
بیمه ایران

بهترین بیمه شخص ثالث برای کدام شرکت است؟

بیمه شخص ثالث قرار است از راننده‌ی مقصر در برابر ضرر و زیان مالی و جانی‌ای که به بقیه‌ی افراد در حوادث رانندگی وارد کرده است، حمایت کند. پس با خرید بیمه‌نامه شخص ثالث، خیال راننده‌ی اتومبیل یا راکب موتورسیکلت بابت پرداخت غرامت بدنی و مالی آسوده خواهد بود.

ادامه مطلب »
بیمه البرز
بیمه البرز

همه چیز درباره بیمه شخص ثالث البرز

شرکت بیمه البرز یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های فعال در صنعت بیمه ایران است که سابقه‌ی فعالیتش به سال ۱۳۳۸ برمی‌گردد. بیمه البرز اولین شرکتی بیمه‌ای بود که در سال ۱۳۸۸ در بورس پذیرفته شد.

ادامه مطلب »
بیمه-شو
بیمه شو

در بیمه شو چه بیمه نامه هایی صادر می شود؟

بیمه‌شو یک ارائه‌دهنده‌ی خدمات آنلاین بیمه‌ای است که از طریق آن هم با بیمه‌نامه‌های مختلف آشنا می‌شوید، هم به زبانی ساده با تعریف و پوشش‌های مختلف بیمه‌نامه‌های پرکاربرد آشنا می‌شوید و هم در فرایندی بی‌دردسر می‌توانید جزئیات و حق‌بیمه‌ی یک بیمه‌نامه‌ی مشخص را نزد بیمه‌گرهای مختلف مقایسه کنید.

ادامه مطلب »