Skip to content

اخبار و مقالات

اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بیمه

یکی از ماموریت های بیمه شو، ارائه محتوا و مطالب آموزشی مربوط به حوزه بیمه به منظور افزایش سطح آگاهی افراد در این زمینه می باشد.

فهرست مطالب

ترخیص خودروی سرقتی
ترخیص خودروی سرقتی

فرایند ترخیص خودروی سرقتی از پارکینگ

زمانیکه اتوموبیل شما به سرقت می‌رود بعد از تشکیل پرونده در کلانتری، اگر خوش شانس باشید و پلیس با شما تماس بگیرد و خبر پیدا شدن اتومبیل را به شما بدهد. در چنین حالتی، برای ترخیص خودروی سرقتی از پارکینگ باید مراحل خاصی را پشت‌سر بگذارید

ادامه مطلب »
کلاهبرداری در بیمه عمر
بیمه نامه تقلبی

شگردهای کلاهبرداری در بیمه عمر

احتمال کلاهبرداری در بیمه عمر نیز وجود دارد. به همین خاطر در زمان خرید بیمه‌نامه، باید مراقب شگردهای کلاهبرداری در بیمه عمر نیز باشیم. در ادامه‌ی این مطلب از بلاگ بیمه‌شو درباره‌ی شگردهای کلاهبرداری در بیمه عمر می‌گوییم.

ادامه مطلب »
خرید بیمه تکمیلی
بهترین بیمه تکمیلی

خرید بیمه تکمیلی بدون داشتن بیمه درمان پایه

با داشتن بیمه درمان پایه و بیمه درمان تکمیلی، شما تنها بابت پرداخت سهم بیمه‌گذار و هزینه‌هایی که تحت‌پوشش خدمات بیمه پایه و بیمه تکمیلی قرار نمی‌گیرند، مسئول خواهید بود و مابقی هزینه‌ها توسط بیمه‌نامه‌های درمان‌تان پرداخت خواهد شد.

ادامه مطلب »
بیمه آتش سوزی
بهترین بیمه آتش سوزی

چقدر با بیمه آتش سوزی نوین آشنا هستید؟

بیمه آتش سوزی نوین از گروه بیمه‌نامه‌های اموال است. بنابراین می‌توانیم بگوییم که با خرید بیمه آتش‌سوزی، بنای ساختمان و اسباب و اثاثیه‌ی داخل آن را در برابر حوادث از پیش تعیین‌شده، بیمه می‌کنید.

ادامه مطلب »
سابقه بیمه تامین اجتماعی
بیمه تامین اجتماعی

آیا امکان خرید سابقه بیمه تامین اجتماعی وجود دارد؟

شاید بخواهید با خرید سابقه بیمه زودتر به بازنشستگی برسید. اگر به فکر خرید سابقه بیمه هستید، باید بدانید که این مسیر آسان نیست و خرید سابقه بیمه تامین اجتماعی فقط در شرایطی خاص امکان‌پذیر است.

ادامه مطلب »