طبق بخشنامه جدید بیمه مرکزی، جهت صدور بیمه شخص ثالث، نسخه کاغذی حذف شده و نسخه الکترونیکی بیمه نامه برای بیمه گزار ارسال می شود.

خرید بیمه کرونا چگونه است؟

تاریخ انتشار: 19 مهر ماه 1399

نویسنده: واحد تولید محتوا

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 2285

خرید بیمه کرونا چگونه است؟

با پیدایش ناگهانی ویروس کرونا جهان دچار التهابات گوناگونی گردید و بسیاری از مشاغل دچار مشکل شدند ضمن‌اینکه تا مدتی دچار تعطیلی اجباری گردیدند. بیماری کرونا برای بسیاری از مردم آسیب‌های جسمی و روحی و برای بسیاری دیگر هزینه‌‌های مالی سنگین به‌همراه داشته است، حتی به‌جرات می‌توان گفت که برخی افراد را مشمول ضرر و زیان کرده است؛ در این شرایط بسیاری از شرکت‌های بیمه با در نظر گرفتن شرایط مختلفی، انواع گوناگونی از بیمه کرونا را در اختیار مردم قرار دادند تا آنها بتوانند با خرید بیمه کرونا بخشی از مشکلات خودشان را رفع نمایند. خرید بیمه کرونا باعث می‌شود تا هزینه‌های درمان، غرامت ناشی از تعطیلی کار، هزینه فوت و نقص عضو پوشش داده شود؛ همچنین شما می‌توانید خرید بیمه کرونا را بر اساس شرایط خودتان از طریق اینترنت نیز انجام دهید. خرید بیمه کرونا به صورت آنلاین برای شما مزیت‌هایی به همراه دارد که بهتر است آنها را بدانید و بر اساس آنان خرید خودتان را انجام دهید.

مزایای خرید آنلاین بیمه کرونا

  1. اولین مزیت خرید آنلاین بیمه کرونا در این است که شما نیازی به حضور در دفتر بیمه ندارید و طبیعتاً از خطرات ویروس کرونا در امان هستید.
  2. از طرف دیگر در زمان صرفه‌جویی می‌کنید و هزینه حمل و نقل برای مراجعه به دفتر بیمه را پرداخت نخواهید کرد.

از هر جهت که نگاه کنید در شرایط سخت فعلی و در زمانی که ممکن است انسان نه تنها سختی‌های روحی داشته باشد بلکه شغل او به‌خاطر شرایط اضطراری ایجاد شده، دچار مشکل شده باشد، استفاده از این نوع بیمه می‌تواند مشکلات وی را تا حد زیادی کاهش دهد؛ پیشنهاد ما به شما این است که در مورد بیمه کرونا اطلاعات مناسبی جمع‌آوری کنید و بعد از آن نسبت به خرید آن اقدام نمایید؛ البته بیمه‌شو نیز در ادامه این مطلب توضیحاتی در مورد بیمه کرونا و پوشش‌های بیمه کرونا خدمت شما بیان خواهد کرد، پس بهتر است همراه بیمه‌شو باشید و از مطالب گفته شده استفاده نمایید.

خرید بیمه کرونا

خرید بیمه کرونا

مزایای خرید بیمه کرونا چیست؟

خرید بیمه کرونا مزایای زیادی برای شما به همراه دارد. شما با استفاده از بیمه کرونا می‌توانید بخشی از مشکلات خودتان را رفع نمایید .

  1. اولین مزیت مهمی که خرید بیمه کرونا برای شما به‌همراه دارد این است که اگر به این ویروس مبتلا شوید و مدتی را به اجبار تحت بستری قرار بگیرید، شما مشمول پوشش‌های بیمه کرونا خواهید شد. در این شرایط بیمه کرونا متعهد می‌شود تا سقف صد میلیون تومان هزینه‌های ناشی از بستری شما در بیمارستان را پرداخت نماید.
  2. از سوی دیگر در صورتی‌که بر اثر بیماری کرونا مدت زمانی را نتوانید سر کار بروید و درآمدی نداشته باشید، به عبارتی بیکار شوید، بیمه کرونا برای شما شرایطی را قرار داده است؛ شما با خرید بیمه کرونا و تحت پوشش‌های این بیمه‌نامه قادر خواهید بود در زمان بیکاری تا سقف سی میلیون تومان هزینه‌های بیکاری را جبران نمایید.
  3. مزیت آخری که بیمه کرونا دارد و برای شرکت‌های بیمه و بیمه‌گذاران بسیار جالب توجه می‌باشد، این است که شما با خرید بیمه کرونا می‌توانید علاوه بر بیمه‌شدن، برای آینده خودتان نیز سرمایه‌گذاری کنید؛ در واقع شما با خرید بیمه کرونا می‌توانید در شرایط خاصی از سرمایه عمر که تا سقف یک میلیارد تومان پرداخت می‌شود نیز استفاده نمایید؛ مطمئناً این موضوع در شرایطی که بسیاری از خانواده‌ها حتی خرج و مخارج روزانه خودشان را هم به‌علت ویروس کرونا به سختی تامین می‌کنند، می‌تواند یک وضعیت بسیار مناسب را پیش‌روی آنها قرار دهد؛ در واقع شما با خرید بیمه کرونا علاوه‌براینکه می‌توانید وضعیت فعلی خودتان را در این شرایط سخت بهبود ببخشید، قادر خواهید بود برای آینده‌تان نیز سرمایه‌گذاری داشته باشید.

کووید -19

کووید -19

چگونه می‌توانیم نسبت به خرید بیمه کرونا اقدام کنیم و شرایط آن چگونه است؟

از جمله شرکت‌‌هایی که در زمینه خرید و فروش بیمه کرونا فعالیت می‌کنند می‌توان به شرکت‌های بیمه سامان، بیمه سرمد و بیمه ایران اشاره نمود؛ برای خرید بیمه کرونا شما می‌توانید به یکی از شرکت‌های بیمه مراجعه و از آنها درخواست نمایید که شما را باتوجه به شرایط بیمه آن شرکت مزبور، ثبت‌نام کنند، اما راه آسان‌تری نیز برای خرید بیمه کرونا وجود دارد و شما می‌توانید از آن روش برای تهیه بیمه استفاده نمایید؛ شما می‌توانید با مراجعه به مجموعه اینترنتی ما و خرید آنلاین بیمه مزبور، نسبت به خرید آنلاین بیمه کرونا اقدام کنید و در آینده از پوشش‌های بیمه کرونا بهره‌مند شوید. خرید آنلاین بیمه کرونا این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا شرایط شرکت‌های مختلف را بررسی کنید و بهترین شرایط را که مطابق زندگی شما می‌باشد، انتخاب و نسبت به خرید بیمه کرونا از آن شرکت اقدام نمایید. خرید آنلاین بیمه کرونا از وب‌سایت بیمه‌شو بسیار آسان می‌باشد ضمن‌اینکه شما با مراجعه به بخش خرید بیمه کرونا در سایت مذکور می‌توانید با مشاورین مجموعه نیز ارتباط برقرار کرده و از آنها در این زمینه مشورت‌های لازمه را بگیرید تا انتخاب مناسب‌‎تری داشته باشید. پوشش‌های بیمه کرونا بر اساس حق بیمه‌ای که پرداخت می‌کنید متفاوت می‌باشد؛ برای مثال اگر شما حق‌بیمه صد و نه هزار و پانصد تومانی پرداخت کرده باشید، می‌توانید از پوشش فوت پنجاه میلیونی و هزینه‌های پزشکی پنج میلیون تومانی استفاده نمایید. مدت زمان خرید بیمه کرونا نیز در میان شرکت‌‌های بیمه متفاوت می‌باشد اما اکثر آنها مدت زمان یک سال را برای پوشش بیمه‌هایشان قرار داده‌اند؛ البته نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که مطابق قانون افرادی که از پوشش‌های بیمه کرونا استفاده می‌کنند، حداقل باید هشتاد درصد متوسط مزد یا حقوق خودشان را دریافت کنند و نباید کمتر از این میزان تحت عنوان بیمه کرونا به آنها پرداخت گردد. اگر در آینده در این زمینه با مشکلی مواجه شدید و پرداختی بیمه کرونا به شما کمتر از میزان گفته شده بود حتماً باید به مراجع ذیربط مراجعه کنید و اعتراض خودتان را به ثبت برسانید. باز هم پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید بیمه کرونا از طریق شرکت‌های گوناگون بررسی‌های لازم را انجام دهید.

دیدگاه های کاربران